Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Napok óta hasfájás, mellfeszül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta hasfájás, mellfeszülés,2-3 napon belül várható menstruáció, óvszer kiszakad. Lányok, ilyenkor ti bevennétek a 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkapom a 'lecseszést', a kérdés csak ELMÉLETI! :)
2011. okt. 21. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem mindenképpen vedd be, az a biztos. Szerintem nincs semmi jog "lecseszni" mert ha kiszakad, hát ez van. de a sejt megtapadhat, bár ilyenkor nincs nagy esélyed a terhességre, de van. Ha mondjuk pont menszesz közben szakad ki, akkor is van rá esélyed még nagyobb is mint így, mert akkor bizony lehetséges hogy megtapad és napok múlva pedig megtermékenyül.
2011. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg csak elméleti volt a kérdés. :) Tegnap történt egy kis incidens, azt hittük először, hogy kiszakadt, aztán kiderült, hogy nem, csak miközben a barátom lehúzta, kifordult, és majdnem 'benéztük'... De 5 percig azt hittem, szívrohamot kapok... Nem tudom, én hogy döntöttem volna... érdekel, hogy mások mit tennének. :)
2011. okt. 21. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát, én nem, mert hitem szerint ez abortív eszköz.
2011. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ez még nem abortív eszköz. Nagyon nem.


Hát attól függ igazából. Ha még azelőtt észrevesszük, hogy elélvezett volna, akkor biztosan nem. Ha pedig csak aktus végén derül ki, akkor inkább bevenném. Még ha nincs is túl sok esélye a dolognak.

2011. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:03


Tévedésben vagy, a 72 órás tabletta abortív szer!

A már megtermékenyült petesejt beágyazódását akadályozza meg. Az élet a fogantatással kezdődik!


Kérdező:

Amikor ilyen tünetek jelentkeznek, akkor viszont a beágyazódás már megtörtént. Ennek a jele a derék- és hasfájás, ún. beágyazódásos vérzés esetleg.

A mellfeszülést szintén a terhességi hormonok okozhatják.


Erre már késő bevenni a 72 órásat, semmi se fog történni.

Lásd fent: a megtermékenyült petesejt beágyazódását MÁR NEM fogja megakadályozni, mivel megtörtént.


Marad az abortusz, vagy a szülés.


Ha a személyes véleményem is érdekel, ilyen esetben elkönyvelném, hogy gyerekem lesz, és ennyi. Nem merülne fel, hogy elvetessem, nálunk nem lenne "tragédia", ha jönne egy baba, bár épp nem tervezzük, és védekezünk is.

2011. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: azt hiszem, nem értetted meg a kérdés lényegét, vagy én nem fogalmaztam teljesen érthetően...:) Ezeket a "tüneteket" én minden menstruáció előtti héten átélem, azért íírtam le, hogy ezzel is jelezzem, hogy közeleg a menzesz, és ha esetleg ilyen közeledő menzeszkor történik baleset, és előtte való hetekben sosem, akkor mit tennétek. :)

De azért köszi a választ neked is!

2011. okt. 22. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ejha, azt hiszem valaki picit túl komolyan beleásta magát. Egyébként olyan kérdésem lenne az előttem szólókhoz, hogy akkor tulajdonképpen egy elméleti helyzet: hétközben van,elszakad a gumi, van nálam felírt recept, kb 1 órán belül beveszem. akkor szinte az is "abortusznak" számít? mert nem hinném. Plusz akkor a fogamzásgátló is ilyen? meg akkor tulajdonképpen minden ami megakadályozza h gyereked legyen? szerintem ha pl a kérdező teszem azt egy fiatal lány és szerencsétlennek elszakadt a gumi, nem hiszem hogy "bűn" lenne vagy "abortatív" lenne ha megakadályozza hogy legyen gyereke. aki meg akar gyereket annak hajrá. Igazából szerintem ez a tabletta bevélete az eset milyenségén is múlik. mert ha valakinek kiszakad az nem az ő hibája. de ha direkt pl megszakításosan csinálják... nem veszekedni akarok én, csak nem értek egyet az előttem szólókkal...
2011. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet abortív eszköz, mivel a beágyazódást akadályozod meg.
2011. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!