Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy a tb támogatja e a kisajak műtétet? Mivel egészségügyi szempontból lenne rá szükségem.

Figyelt kérdés
Évek óta mindig van folyásom bármilyen gyógyszert kipróbáltam 1-2 nap és vissza jött.kivizsgáltattam magam nincs semmilyen belsö elváltozásom de a kisajkam nagyobb az átlagnál és sajnos sok baktérium ott tanyázhat és emiatt van az állandó folyás.magán úton 500ezer ft-ba kerülne.próbáltam rákeresni de konkrét választ nem találtam hogy ilyen műtétet a tb-támogat e.örülnék ha valaki tudna segiteni nekem.köszönöm!!!
2012. ápr. 20. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem, mert az szépészeti műtét, és nem olyan, ami az egészséged veszélyezteti.
2012. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
minden hölgynek / lánynak van folyása kedves :ÉÉÉ
2012. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a mindennapi a folyás a világ egyik legtermészetesebb dolga...
2012. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Támogatja a TB, nekem idén műtötték, ingyen nőgyógyászaton és jól sikerült a műtét :) Írj nyugodtan privit és válaszolok a kérdéseidre. (Egyébként nekem nem okozott semmilyen egészségügyi problémát, simán zavart, hogy szerintem nagy.)
2012. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nehogy megcsináltasd, komolyan műtéti hegeket akarsz a puncit helyére. Inkább keress valami kevésbé drasztikus megoldást.
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének műtéti hegei? Én írtam az előző kommentet, TB támogatottan csinálták, egy műtéti hegem sincs, de érzékkiesésem, se más gondom. Nyilván zavarja/gondjai vannak vele. És egy ilyen műtét nem arról szól, hogy teljesen levágják a kisajkait, csak a túl nagy részt...
2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Én részemről nem szívesen lennék együtt olyan nővel akinek plasztikázott puncija van, - mivel nekem, az "előtte" változatok tetszenek, szóval ezért is vagyok elfogult, szerintem úgy jó ahogy van, és felesleg divatból az öncsonkítás - de Te ezt biztos máshogy gondolod, hogy ha Neked bevált.
2012. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!