Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsi! Akinek megvan mindegyik...

Jogsi! Akinek megvan mindegyik vizsgája, el tudná mondani, pontosan hogy is van a jogosítvány kiváltásának folyamata? (többi lent)

Figyelt kérdés

Be kell mennem a Petzvál-ba, a vizsgaigazolásért, eddig ok. Mit kell vinnem? vizsgalap, elsősegély vizsgaigazolás, személyi és még? Olvastam olyat, hogy egészségügyi alkalmassági. Na most, amikor csináltam a kresz tanfolyamot (két éve), akkor csináltattam ilyet, de azt nem kaptam meg..tehát nekem nincs olyanom. Kell ilyen, vagy nem kell? Ha megvan a vizsgaigazolásom, akkor okmányiroda +4000 ft, ez is ok. Az egészségügyi alkalmasságis részre lennék igazán kíváncsi.

Olyanok válaszát várom, aki mostanában váltotta ki a jogsiját! Köszönöm!



2012. ápr. 11. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
De ha már egyszer fizettem érte, hogy megcsinálják? Csak az autósuli nem adta nekem oda...
2012. ápr. 11. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
még egyszer gyorsabb
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát csináltassak még egyszer? Az szuper, mert akkor megint ugrik nem tudom hányezer forintom.......holnap felhívom a sulit. Lehet lassabb, de nem fizetek kétszer...
2012. ápr. 11. 21:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglett az igazolás végül..:)
2012. ápr. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!