Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nyilvános WC-bol visszafroc...

Ha nyilvános WC-bol visszafroccsen a víz a nemi szervre, akkor mennyi az esélye a fertozésnek?

Figyelt kérdés
Elofordult már valakivel ilyesmi?
2012. ápr. 21. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,nem 1-szer , de nem lett tőle bajom hál Istennek, de nem tudom mennyi az esély ilyenre.
2012. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát igen,sajnos előfordulhat.-én már megtapasztaltam. ha viszketést érzel és bővebb folyást,akkor valószínű fertőzés! de akkor se ijedj meg,könnyen ki lehet kezelni.
2012. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azonnal letörlöd, akkor nagyon kicsi az esély.
2012. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a válaszokat!

Mindig nagyon odafigyelek a higiéniára,nem ulok rá a wc-re vagy ha mégis,papírzsepkendovel letakarom.

Azonnal letoroltem intim torlokendovel,hazasiettem és vízben feloldottam Colpo Cleaner Jód pezsgotablettát,és azzal mosakodtam.


De aggógom,mert nagyon konnyen kapok el fertozéseket,mert régebben sok antibiotikumot kellett szednem arcureggyulladásra,és azóta nyagyon legyengult a huvelyem védekezoképessége.

Már tobb orvosnál is jártam,sokféle kezelést kiprobáltam,de sikertelenul.

Hiába figyelek oda,mindig kiújul a fertozés.

2012. ápr. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!