Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, hogyan pisiltek...

Lányok, hogyan pisiltek NYILVÁNOS ILLEMHELYEKEN úgy, hogy lehetőleg elkerüljétek az esetleges fertőzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondolom, mindenki számára kellemetlen, már-már gusztustalan élmény, mikor egy nyilvános WC-t kell meglátogatni. A vécéülőkére nem szívesen ülünk, mert akkor fertőzésveszélynek vagyunk kitéve, mások vizeletcseppjeit törölgetni sem egy leányálom... És hát ha le is töröltük, ha ezután ráülünk, ugyanúgy elkaphatunk valamit. Én személy szerint többnyire állva, behajlított lábakkal szoktam a WC felett szenvedni, de baromi nehéz ezt a testhelyzetet megtartani, és olykor a pisi szanaszét csurog, jó esetben bele a csészébe, de megesett, hogy már nem bírtam és pár csepp az ülőkére, rosszabb esetben azon kívül is esett... :( Ezért kíváncsi lennék a ti praktikáitokra, milyen pózt használtok, melyik vált be a legjobban? (a ráüléses módon kívül) Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2010. júl. 11. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem senki sem ül rá, persze én sem.

ettől még el lehet kapni ezt-azt, hiszen a cseppek felcsapódnak. de ehhez legyengült immunrendszer kell véleményem szerint, én még soha semmit nem kaptam el nyilvános vécén, és strandon sem.

szóval no para, nem olyan vészes ez, mint amennyire sokan gondolják.

2010. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nálam is volt olyan, mint nálad. Csak én tényleg a végső esetben megyek el, amikor már nem tudnám hova tartani. O.O És a vécédeszkák általában hatalmasak, domborúak, szóval ha nem lenne ott, még bele is találnák. T.T

Amúgy máshogy nem igazán lehet, csak behajtott lábakkal, és nem szabad ráülni, mivel fertőzésveszély. Már az is, ha megfogod a kilincset, mivel ki is kell törölni... hát igen, ez dilemma.

2010. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nos én úgy oldom meg, h wc ajtó kinyitás könyökkel,wc ülőke felhajtás lábbal,állva pisi, utána szintén lábbal le,könyökkel ki.Tudom, ez tulzás, de inkább csinálok magamból majmot, minthogy összeszedjek vmi nyavalyát.
2010. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így használom, ha muszáj, ahogy te. Én sem nyúlok hozzá a kilincshez sem! Viszont azt olvastam egy orvos beszámolójában, hogy az ilyen jellegű fertőzést nem közvetlen az okozza, hogy ráülünk-e a wc-re vagy sem, hanem a baktériumfelhő, ami a pisiléskor következik be. Elgondolkodtató szerintem. Hallotta ezt már valaki?
2010. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilvános illemhelybe az egyetemi is beleszámít?


Mert ott ráülök az ülőkére és kész. 21 vagyok, eddig semmi problémám nem volt ilyesmiből.

2010. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
WC papírt rakok az ülőkére és ráülök
2010. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

de jókat tudok szórakozni ezeken a szánalmas túlzásokon, amit egyesek produkálnak!


annyi izom nincs a lábatokban, hogy 1 percet kibírjatok a WC fölé guggolva???

80kg-os vagyok, de még nekem is megy!

az, hogy kicsit melléfolyik a pisi, mégis ki a fenét érdekel? azért van takarító, h felmossa.

egyébként meg nagyon ritkán szokott, mert megtanultam nyilvános wc-ben pisilni.


rátok fér némi gyakorlás, azt látom...

2010. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!