Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Krónikus petefészek gyulladáss...

Krónikus petefészek gyulladással kűzdök. Az alhasi fájdalom pedig sűrűn visszatér, most már 3 hónapja tart. Néha erős a fájdalom, máskor nem érzek semmit. Milyen gyógymódot alkalmazhatnék még?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal orvoshoz fordulok. Rengeteg antibiotikumot megittam már, nem segít.Előre is köszönöm!

2012. ápr. 22. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Számos hormonszerű hatással bíró gyógynövény ismert. A gyógyfüvész pl. barátcserje termésével próbálja helyreállítani a petefészek működését.
2012. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valamit amitől TÉNYLEG el fog múlni akkor oltasd be magad Gynevac-kal.

Olvass utána, rengeteg nőn segített már ez a szuri.

Köztük rajtam is, nekem is mindenféle visszatérő fertőzésem, ilyen-olyan bajom volt és segített.

A nőgyógyász tudja felírni számodra, de a háziorvosnál is meg lehet próbálni.

Kb. 8000 Ft egy kúra. Ez 5 szurit tartalmaz amit 10 naponként kell beadatni.

Én a férjemet is rábeszéltem az oltásra, így elkerülhető hogy passzolgassuk egymásnak a bacit.

Így kettőnknek 16000 volt de NAGYON megérte mert ha arra gondolok hogy évek alatt mennyit költöttem antibiotikumra, gombaölő szerekre és nőgyógyászra amik nem segítettek, közben meg nuku szex a gyulladások miatt, hááát, akkor inkább az oltás!!!

2012. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!