Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » én egy 15 éves lány vagyok...

Kati8 kérdése:

én egy 15 éves lány vagyok akinek még nem jött meg de viszont már egy fél éve viszket a nemi szervem szüz vagyok alo verás krém jó ráá vagy mivel kennyem? Nem szeretnék nőgyogyászhoz menni .

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Sok mindentől viszkethet. Lehet bakteriális vagy gombás fertőzés, amit jobb ha orvos is lát, de lehet hogy csak kiütéses vagy a mosóportól vagy tusfürdőtől. Ez utóbbira megoldást jelenthet a Canesten krém. De ha nem múlik néhány napon belül akkor mindenképp menj dokihoz. Amint látod magától nem múlik el.
2012. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm és az aloe verás krém jó lehet rá
2012. ápr. 22. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Legyél már eszednél. Fél éve viszket, és nem akarsz dokihoz menni?

Meddő akarsz lenni, vagy mi a szösz?

Magadtól nem fogsz meggyógyulni, menjél el orvoshoz.

2012. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

nem, nem jó az aloe verás krém. intim területekre nem kenhetsz mindenfélét.

először is: vegyél intim mosakodót, és minden fürdéskor azt használd. ne kenegesd mindenfélével.

másodszor: nemi(szervi) betegséget szűzen is elkaphatsz és szűzen is el lehet menni a nőgyógyászhoz. van kifejezetten gyermek rendelés. pl ha bulizol és ott elmész wcre, hozzáérsz valamihez, kész is a fertőzés. de ezek veszélyesek, kezeltetni kell őket, mert a szervezeted úgy reagálhat rá, hogy elzáródik ott valami, ami meddőséget okozhat. ez nem játék, amikor kislányos zavarodban nem mész el az orvoshoz. legyen eszed. nem is időpontot kell kérned már, hanem sürgős eset vagy.

2012. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne kísérletezz semmivel mert csak sokkal rosszabb lesz! El kell menned orvoshoz mindenképpen!
2012. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

ha szégyenlős vagy akkor keress női nőgyógyászt és jelentkezz be hozzá, sokkal kevésbé ciki elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy idegen férfi elött.

Azonkívűl ő nem csak orvos, hanem nő is, aki nyilván könnyebben megérti minden esetleges nyavajádat, mint férfi kollegája, aki csak könyvből tanulhatott róla és nem élhetett át.

2012. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kéne menned nőgyógyászhoz, sok helyen van tini rendelés pl.
2012. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent de az jelent valamit akkor kezdett el elösszőr viszketni mikor le borotváltam??
2012. ápr. 23. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy sérült a hámszövet, és gombát, vagy valamit kaptál
2012. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Drágaságom. Tudom,hogy félsz menni nőgyógyászhoz,de már ilyen esetekbe muszáj. Kenni viszont semmivel se kend,amig nem voltál nőokinál. Ő majd tuggya,hogy ilyenkor mi jó és mi nem.
2012. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!