Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal vagyok még nagyon és...

Fiatal vagyok még nagyon és narancsbőrös a fenekem. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.Vékony lány! Nagyon aggaszt hogy narancsbőrös már most a fenekem. A formájával meg vagyok elégedve. Krémeket nem szeretnék még használni mert még fiatal vagyok ahhoz. Rettegek attól,hogy mi lenne a fenekemmel 10 év múlva.

Tudtok valamit ajánlani eltüntetésére? válaszaitokat előre is köszi:)

És ha sportolni kell, akkor elmúlik vagy csak megáll a keletkezése?


2012. febr. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ne foglalkozz már most ilyenekkel, gyerek vagy még.
2012. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj! Én futni szoktam, azóta elmúlt:) Ja és igyál sok vizet (ne cukrozott üdítőt, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget.
2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sport nélkülözhetetlen és a krémek nem életkortól függenek,hanem,ha kialakult a probléma akkor kezelni kell!!!Paprika és borostyánkivonatosokat keress.
2012. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom, tavaly kezdődött, mikor abba hagytam a balettet. nagyon kiakadtam és elmentem orvoshoz. a bőrgyógyázom azt mondta, hogy feküdjek hasra, és emelgessem a lábait, egyszerre a kettőt összezárva, és mikor felemeltem tartsam úgy egy kicsit, és aztán tegyem le. 50-et szoktam egy nap csinálni, egy hónapja csinálom, és már alig látszik a narancsbőröm, csak akkor ha nagyon megfeszítem a farizmaimat. minden nap eszek almát mert az elvileg narancsbőr-killer:D azt olvastam, hogy a teljes kiőrlésű gabona is jó ellene, azóta minden reggel műzlit, vagy Nestlé Fitness gabonapelyhet eszek. próbáld meg, remélem neked is használ! :) 14/L
2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!