Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely irrigátort hogy kell...

Hüvely irrigátort hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Még nem használtam, most felírtak egy kezelést, amiben szerepel a hüvelyöblítés is. 1 liter vízben kell a port feloldani, de az irrigátor 330 ml-es. Szóval ahányszor belefér az 1 liter, annyiszor öblögessek egy este? Még azt nem értem, h ha kiveszem a megnyomás után akkor még szorítva fogjam, v engedjem el. Ha elengedem akkor felszívja a cuccot nem? Szóval nyomva kell kihúzni? Nem érthető a tájékoztató!

Valaki írjon, köszi! :)


2012. ápr. 23. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Háááát, én biztos úgy csinálnám hogy ha 330 ml-be tenném a por 1/3-át és csak egy adaggal irrigálnék.

Este, fürdés előtt fertőtlenítsd ki a kádat, ülj bele, dőlj hátra és helyezd fel az irrigátort. Óvatosan, lassan nyomd össze és nyomva tartott helyzetben húzd ki.

Használat után fertőtleníteni kell a szerkentyűt.

Sok sikert, jobbulást!

2012. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 tasakot kaptam, tehát 12 este kell ezt megcsinálni! A maradék port dobjam ki, amit nem használtam fel? Tehát a 2/3 rész port?
2012. ápr. 23. 16:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy ne dobjam ki és még 2x öblítsek?
2012. ápr. 23. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nincs számod a dokihoz aki felírta?

Tényleg rá kéne kérdezni mert ez valóban nem mindegy.

2012. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alig hajlandó válaszolni a doktornő! :S Most voltam nála először, sajna kissé bunkó, h finom legyek és nőies! Az előző akihez jártam nőgyógyász az meg komolytalannak tűnt. Nem múlt a hüvelygyulladásom attól, amit felírt! :(
2012. ápr. 23. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez meg most irrigálással akarja orvosolni a gyulladásod.?

És mióta szenvedsz tőle szegényke?

Ha gyakori és visszatérő, írj privát üzit és megírom nekem mi segített.

2012. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, első és egyetlen voltam. :-D
2012. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!