Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kérhetek a gyógyszertártba...

Mit kérhetek a gyógyszertártban ha kipattogok a borotvától?

Figyelt kérdés
Amiután leszedem a szeméremszörzetem nem sokkal utána kipirosodik és kipattog.Akkor is ha szőrtelenítőt használok.mit kérhetek rá?
2009. jún. 21. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hintőport.
2009. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tanácsot. Menj be és kérdezd meg ugyanezt tőlük, úgy, hogy ő mit tanácsolna erre. Semmi ciki nincs benne, és jobban ért hozzá,mint itt akárki
2009. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkohollal mosd át utána rögtön. Csípni fog, mint az állat, de használ. Legalábbis a szobatársam mindig így csinálta, és olyankor nem is pattogott ki neki.
2009. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Neogranormon vagy Bepanten kenőcs jó hámosító és nyugtatja a bőrt.
2009. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jókat írtak eddig is:)

Nekem is a hintőpor meg a körömvirágkrém/körömvirágbalzsam használ,mert ezek nyugtatják a bőrt:)

2009. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hintőportól kiszárad a bőröm.A körömviràg és az aloevera se jó,ugyanùgy kipattog.Fogalmam sincs mit használjak rá már.köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 21. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
babaolajat
2009. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olajat és krémet inkább ne, mert belemegy a bőrbe és csak még jobban tudja irritálni, de sztem is kérdezd meg a patikust
2009. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!