Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotvától lehet fertőzést kapni?

Borotvától lehet fertőzést kapni?

Figyelt kérdés
Persze csak én használom, és csak intim részen, akkor lehet? Itt olvastam egy kérdésnél, hogy állítólag lehet. DE ha csak én használom és csak lent, akkor mégis mitől, hogyan?
2010. szept. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak Te használod, és csak a puncidra, akkor nem hiszem, hogy bármi baj lenne, hacsak nem mosod el rendesen. Vagy eldobható borotvát használsz?
2010. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam eldobni, mert sokáig jó nálam egy borotva. Kiöblítem ami benne van. Így szoktam.
2010. szept. 6. 18:38
 3/8 orsybaba88 ***** válasza:
lehet, ha érzékeny vagy, akár gyártásnál, szállításnál is kerülhetett rá bármi szennyeződés. de ha többször használod, nyilván a fürdőszobában tartod, ahol elszaporodhatnak rajta a bacik. esetleg fertőtlenítsd használat előtt. én egy kis betadine-t öntök rá és szétkenem, és utána leöblítem vízzel. de olyat is hallottam, h tonikkal fertőtlenítik, mindenki azzal, ami kéznél van:)
2010. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 6. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Még szép!


ha elrozsdásodott, és úgy használod, még tetanuszt+vérmérgezést is kaphatsz!

2010. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát azért olyan hülye nem vagyok, hogy rozsdás borotvát használjak.
2010. szept. 6. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

A fanszőrzet arra van, hogy a puncidhoz ne kerülhessen szennyeződés. Ezért ha leborotválod és nem tisztálkodsz rendszeresen, így könnyen elkaphatsz valami csúnya nyavalát.

Vagy ha bevágod magad borotvával egy picikét is odalenn, úgy szintén összeszedhetsz valami fertőzéseket, mert ott nagyon vékony a bőr és tele van vékony kis erecskékkel...

2010. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem, a tisztálkodással jóban vagyok. Már elég régóta borotválom, de ott még sosem vágtam el, csak kicsivel feljebb és a bikini vonalnál.

köszönöm a válaszokat

2010. szept. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!