Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete késik a menstruációm,...

Két hete késik a menstruációm, mi lehet az oka? Két tesztet is csináltam már, mindkettő negatív lett.

Figyelt kérdés

Februárban volt az utolsó nemi aktusom, szóval már kb. két hónapos terhességről lenne szó. Viszont úgy gondolom, hogy azt már mindenképp ki kellene mutassa a teszt, ha tényleg arról lenne szó. (Márciusban még rendesen megjött, terhességi tüneteket sem észleltem magamon.)


Mi más oka lehet?


2012. ápr. 24. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy? rendszeres a menstruációd?

el kéne menned dokihoz, nehogy az legyen mint nálam....jártam endokrinológustól kezdve mindenhová és pajzsmirigy túltengésem van

2012. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Stressz, hormonzavar, igazából sok minden okozhatja.Vegyél még egy hét múlva egy tesztet, ha az is negatív akkor tuti nem vagy terhes.Én sokszor jártam már így, hogy kimaradt.Nőgyógyász válasza az volt rá, hogy előfordul és sokszor nem lehet megmondani igazából miért is van ilyen.
2012. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a menstruáció az alábbi okok miatt késhet:

1. terhesség

2. stressz

3. egyéb betegségek (felfázás, petefészek gyulladás, egyébb-akár súlyosabb betegségek)

2012. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!