Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az? Egyik hónapban...

Miért van az? Egyik hónapban tök normálisan megvan a vérzésem, másik hónapban meg kevés, barnás alvadt vér jön, és ráadásul több hetet késik.

Figyelt kérdés
Doktor sem tud mit mondani rá..csakhogy gyógyszert szedjek hogy beálljon..
2012. ápr. 25. 01:21
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez van :(


Egyik hónapba ömlik belplem a másikbe meg először még vmi barnás folyt belőlem mostmár az se!!Megjött ömlött belőlem és az azt követő hónapba meg kimaradt.Utánna megint jött mint a csap és a kövi hónapba megint semmi.Én is paráztam de sztem ha még nem olyan régóta van meg (1-2 évesn belül vagy még)akkor ez normális mert olvastam h még nem állt be rendesen és h kimaradozhat mert a beállása 1-2 évig is tarthat h pontosan berögzüljön a testedbe h mikor kell jönnie és egyenletesen jöjjön minden hónapba.Én már megpróbálok nem aggódni da azért ha ez téll baj lenne és orvosolni kell lécci szólj nekem is!!


Sok szerencsét :)

2012. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ok, köszi a választ!:)

Biztos beáll Nekedm gondolom te még fiatalabb vagy!

Sajna én 24 vagyok..bár évekel ezelőtt még rendszertelenebb volt akkor több hónapot késett, most vagy 5 napot- vagy 2-3 hetet,...de valamikor ez a barnás izé jön:S Lehet sportolnom kellene

2012. ápr. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!