Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok, és fáj a derekam...

Menstruálok, és fáj a derekam + néha görcsöl a hasam is, vagy csak bezsibbad mind a kettő. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Ha ülök akkor csak abban az esetben fáj, ha kihúzom magam, amint felállok érzem, hogy vissza kell ülnöm. Általában ilyen szoktam lenni menstruáció alatt, de holnap versenyre kell mennem (szerencsére nem sport), és 2 órán keresztül elég nehéz lenne összpontosítani derék- és hasfájdalmakkal.

2012. ápr. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! szerintem igyál meg egy flectort, kevés vízben kell feloldani. igaz, vényre kapható, de nagyon jó, hatásos! nekem sokat segít mindig.
2012. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy holnap reggelre el kéne múljon ez a mindenség, és most szinte arra sincs erőm, hogy elmenjek a boltba. Lehet a sok görcsölés attól, hogy mindig egy kevés vér jön csak, az is alvadtan? Rossz a vérképzésem, vasutánpótlást is kéne szednem, de nekem nem volt időm venni tablettát, vagy szirupot, meg amúgy sem szeretem, és édesapám mindig elfelejt hozni, pedig ő tudna szerezni magas vastartalmú szirupot.
2012. ápr. 27. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó forró zuhany is enyhíti a mnestruációs fájdalmakat. Egyébként érdemes beszerezned direkt erre kapható gyógyszereket is, ha ennyire rosszul vagy. A mozgás is jót tesz ilyenkor, végy egy kis erőt magadon és mászkálj legalább a lakásban.
2012. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Este erőt vettem magamon, és lementem egy kicsit futni, miközben vettem fájdalomcsillapítót. Sokat segített a mozgás. Csak reggel kellett egy szem fájdalomcsillapító, s egész nap jól voltam.
2012. ápr. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!