Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15. én kellett volna megjönnie...

15. én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Kb.2 hete fájnak a melleim, ennek köze van ehhez? Kb. fél éve menstruálok.14/L

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy szexualisan aktiv nem kell felned, ilyen korban nem szokatlan, ha kimarad, vagy kesik. Nekem 6 eve van meg, es sosem pontos
2012. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nem rendszeres nekem is volt úgy hogy több mint egy hetet késett. Szerintem megfog jönni, de ha mégsem akkor menj el dokihoz. Írhatsz erre az oldalra is wwww.orvostudakozo.hu név és regisztráció nélkül lehet kérdezni a dokiktól. az orvos válaszol rovatban van kb. 3 nőgyógyász, én a Dr. Hamvas Ferencnek és a Dr. Lázár Erikának szoktam írni, ha valamit megakarok tudni. Általában max. egy nap és válaszolnak :)
2012. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mért fájnak a melleim?
2012. ápr. 26. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
PMS tünetei, jelzi, ha meg fog jönni, én görcsölök előtte pár nappal... 1. voltam
2012. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne orvost kérdezni.
2012. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális még.
2012. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A te korodban ez így nem probléma, a melleid is fájhatnak.

Majd kb 16 éves korodra beáll rendesen.

2012. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!