Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogyha első lenti...

Normális, hogyha első lenti borotválkozás után viszket és fáj?

Figyelt kérdés

Szerintem túl erősen nyomtam rá a borotvát, mivel tapasztalan vagyok benn, nem tudjátok mi lenne rá jó? Minden szőrtelenítés után (most nem épp puncira gondoltam, hanem minden másra) bekenem testápolóval (nivea) a testemet nem ilyennel szoktam kenni, ezt csak akkor ha szőrtelenítek.

Mitől van, hogy fáj és viszket? Bekentem utána, már azóta kétszer is, de még mindig fáj. Mi lenne rá a jó? Főleg, olyan kéne amit nem kéne megvenni, mert most anyunak mit mondok...Miért kell nekem nemiszerv kenőcs? : D 14L


2012. ápr. 28. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A puncidon érzékenyebb a bőr, mint máshol. Próbáld egy kicsit behintőporozni a puncidat.
2012. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon nem jó, hogy szőrtelenítesz ott lent, hidd el, hogy egészségtelen.

Egy hüle divat volt, ami kezd kifújni már szerencsére.

Olyan fertőzést, szemölcsöket szedhetsz össze könnyedén, amivel majd nem győzöl nőgyógyászhoz járkálni.

2012. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell gyantázni és nem borotválni utolsó. SAz egész muszlim világ szőrtelenít lenn, mert náluk ez előírás. Elég sok embert érint. Az ókori rómaiak szintén ezt tették.

Nem csak "divat", hanem esztétika is. Emellett legalább annyi előnye van, mint hátránya. A szőr az evolúcióval lassan teljesen kikopik. Szexelni is sokkal gusztibb nélküle.

Ha valaki odafigyel a higiéniára maximálisan, pamut bugyit hord és nem visel szűk gatyákat, akkor a szellőzéssel sem lesz gond:)

Míg a szőrbe beleragad a hüvelyváladék, a menstruációs vér (jó büdi lesz ettől), izzadtság stb. Hiába mosakszol rendszeresen.


A kérdésre a válasz. Mert kipattogzott a szőrtüsző. Mindig fürdés után kell szőrteleníteni és ahogyan az első válaszoló írta, hintőporral be kell kenni utána.

De a nemi szerveket jobb kozmetikussal gyantáztatni (egyszer használatos gyantával természetesen), ők meg amúgy is fertőtlenítenek.

Most annyit tehetsz, hogy bekened neogranormonnal.

2012. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megoldottam, bár csupasz nem lett, de rövidebb lett, teljesen nem mertem.
2012. ápr. 29. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Így jobb is, mert legalább kicsit tud szellőzni a puncid.
2012. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Meg nem tetszett, és vissza taszító volt..: D Megritkitottam: D
2012. ápr. 29. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Arra gondoltam, hogy a szőr miatt tud szellőzni a puncid, mert nem engedi rátapadni a bugyidat.
2012. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Igazából, soha nem értettem, hogy a divaton kívűl miért is szőrtelenít lent valaki...

Pedofil hajlamú barátja van, aki a gyereklányok puncijára izgul?

2012. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem csak egyszerűen nem szép a szőrős punci.

Én pl: véletlen sem fiú végett borotváltam le, sőőt biztos, nem is ezen múlna ha lenne fium neki sem, hogy jó velem a szex vagy nem. Egyszerűen én már most nem éreztem jól magam egy dzsungellel.

:) Ha barátom lesz,és ott tartunk már, mégjobban oda fogok erre figyelni. Számomra gusztustalan ha szőrős.

2012. ápr. 30. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:

És a fejed is dzsungeles, az nem gond?

Majd ha divat a kopasz lesz, akkor az is zavarni fog....

2012. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!