Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogyha első lenti...

Normális, hogyha első lenti borotválkozás után viszket és fáj?

Figyelt kérdés

Szerintem túl erősen nyomtam rá a borotvát, mivel tapasztalan vagyok benn, nem tudjátok mi lenne rá jó? Minden szőrtelenítés után (most nem épp puncira gondoltam, hanem minden másra) bekenem testápolóval (nivea) a testemet nem ilyennel szoktam kenni, ezt csak akkor ha szőrtelenítek.

Mitől van, hogy fáj és viszket? Bekentem utána, már azóta kétszer is, de még mindig fáj. Mi lenne rá a jó? Főleg, olyan kéne amit nem kéne megvenni, mert most anyunak mit mondok...Miért kell nekem nemiszerv kenőcs? : D 14L


2012. ápr. 28. 12:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem fog zavarni,és bocsi, nem kéne senkivel sem flegmázni mert más a nézetei.

Nekem nem jön be a dzsungel, mert nem vagyok igénytelen, ennyi..

2012. máj. 1. 18:38
 12/12 Kutyus70 ***** válasza:
100%

Ennyire primitív emberek hogyan létezhetnek...? Miért lenne pedofil az, aki szőrtelenítést részesíti előnyben?!


Mint valaki írta, az egész muszlin világ ezt teszi. Pillanatnyilag több mint másfél milliárd muszlin él a Földön. Akkor ők mind pedofilok? Biztosan nem. Náluk ez olyan előírás mint más nemzetnél a körülmetélés. És igazából nem is vallási oka van, hanem higiéniai.

Sokkal könnyebb tisztán tartani a nemi szervet és környékét, (vagy éppen a honajkat) ha nincs egy csomó szőr. Nem mondom, hogy aki szőrös az nem lehet tiszta. Ha tisztálkodik tiszta, csak sokkal nehezebb dolga van. Főleg nyáron amikor még a szobában is 30 fok van, vagy a munkahelyen 45 fok, az ember izzad és nem hiszem, hogy mindenkinek módjában áll napi ötször-nyolcszor zuhanyozni. Ha viszont szőrtelenítve van akkor nem kell ennyire sűrűn zuhanyozni, nem fogsz összeragadni és büdös lenni. Ilyen egyszerű. Persze aki nem szereti annak nem muszáj, de akkor másokat leszólni sem kellene azért, mert jobbnak és kényelmesebbnek tartják.

2013. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!