Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem nagy wc-re és ugye...

Elmentem nagy wc-re és ugye bár folyásom van azt megszoktam de most volt egy kis halvány szinte alig látszo rozsaszines szin benne. Ez mitöl van?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy 5 hetes vagyok és pár napos..nem jött meg doki látott..minden rendben..tegnap együtt voltam a párommal de már most nagyon figyeltünk a dolgokra.most elmentem nagy wc-re és ugye bár folyásom van azt megszoktam de most volt egy kis halvány szinte alig látszo rozsaszines szin benne..ez mitöl van?az erölködéstöl?vagy az estitöl?aggodjak?nem görcsölök.nem fáj semmim.csaak terhes vagyok.nyugtassatok meg.a barinöm 24 hetes a wc zésnél vérzett be..de én?mondom nem vér..csak halvány.nagyon halvány..de félek.
2008. ápr. 20. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj!Várj!Van aki minimálissan "menstruál",de terhes!Tudom,hogy ez nehéz,de szerintem amelyik baba el akar menni az jobb ha elmegy(nekem is elment spontán az első,ma már 3 gyerekünk van!)
2008. ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél félidőben begyulladt a méhszáj nyálkahártyája. Ez azzal járt, hogy nagyvécézéskor kevés vér szivárgott belőle. Ágynyugalom, no szex, és semmi baj se volt. Mindkét babám rendes időre, simán született.
2008. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!