Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó vizelési ingerem van,...

Állandó vizelési ingerem van, baktérium pedig nincs a vizeletemben! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Felfázás, húgyuti fertőzés kizárt. Rengeteg antibiotikumot szedtem, iszom a csalánteát, tőzegáfonya kapszulát szedek, de semmi javulás.Egy éve volt húgyuti fertőzésem, erre szedtem először antibiotikumot és a leleteim szerint hatott is csak a tünetek maradtak... Az orvosok tanácstalanok és én is.

2012. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok folyadékot fogyasztasz :) Én mostanában elég sok vizet iszom és igen, naponta 10x wc :D
2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem, maximum 1,5 litert iszom.
2012. ápr. 29. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is hasonlo volt/van a helyzet,leirom mit csinalok.

Amikor kezdödött,en is atvizsgaltattam magam,mivel semmit nem talaltak elmentem egy urologushoz.Kerdezte,ha köhögök jön-e ki par csepp(nekem nem),es meddig birom tartani a vizeletet(eleg sokaig,neha azert nem),mivel ez az utolso,azt mondta ,az a gond,hogy ha pisilünk,nem birjuk az egeszet kiengedni,erre irt fel,Buscopan tabl,es B vitamint(B1 v. B6,nem emlekszem)lehet Komplex is,ezt este kellett meginni,a masik tanacs,amit csinalok is,pisiles utan,meg egy kicsit ülni,ellazulni,majd ujra pisilni kicsit erölködve,hogy mind kijöjjön,esetleg,nehany perc utan visszamenni a WC-re.Nekem ez bevalt,mert ha tovabb ülök a wc-n,v. visszamegyek,a bent maradt is kijön,es utanna nem kell kis idö utan ujra menni,de az inger lehet pszihes jellegü is.

2012. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A sok kávé okozhat állandó vizelési ingert. Egyik barátnőm óránként jár pisilni pedig semmi baja nincs, csak túl sok kávét iszik.

Más tünet is megmaradt? Tudod tartani vagy egyből menned kell? Érzel fájdalmat wc-zés közben? Ha igen akkor mindenképp menj el másik orvoshoz, mert lehet, hogy valami komolyabb bajod van.

2012. ápr. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj beutalót vér és vizeletvizsgálatra.
2012. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom tartani és nem is fáj. Egyszerűen csak egy közepes vizelési ingert érzek folyamatosan, napi 24 órában. Régebben éreztem hasonlót pszichés alapon, de akkor ha eltereltem róla a figyelmem megszűnt. Ez most valami más lehet..
2012. máj. 1. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam is hasonló a helyzet, csak én nem szedtem rá antibiotikumot. Az Urogintól meg mindenféle teáktól mindig elmúlik, de pár nappal később újra előjön. Van, hogy egyáltalán nem érzek semmit, de néha meg több órán keresztül is érzem ezt a vizelési ingert :S
2012. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és a vizeletem rendben van, előző voltam.
2012. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Urogint és a teákat is próbáltam már.. 1éve egy nap sem volt, hogy ne éreztem volna. Lehet, hogy lelki eredetű de ötletem sincs mihez kezdjek..
2012. jún. 9. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Interestitialis cystitis
2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!