Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mellprobléma,...

Mi lehet ez? Mellprobléma, sürgős!?

Figyelt kérdés

Ma este észre vettem valami különöset a jobb oldali mellbimbóudvaromban. Ahogy végigsimítottam rajta, valami kiemelkedés éreztem (ahogy megnéztem, nagyon halványan még látszódik is.)

Megnyomogattam, alá nyúltam, és egy kis gömböcskét éreztem. Megkérdeztem a barátom, ő azt mondta, hogy két-három hete kezdte el érezni, de azt hitte, csak pattanás, azért nem szólt. Most nagyon aggódok, lévén anyai ágon ketten haltak meg mellrákban, apai ágon pedig egy tüdőrákról tudok. Mi lehet ez, hova menjek vele? Van okom félni?



2012. máj. 7. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
menj nőgyógyászhoz, amint lehet. annyira ne stresszelj, az ilyenek jelentős része jóindulatú, ráadásul a mellrák nem nagyon tud a bimbóudvarban kialakulni, hátrébb szokott, ahol a még fejletlen sejtek alakulnak ki, mert abban tud félremenni valami. de a biztonság kedvéért nézesd meg orvossal. (lehet, hogy már a háziorvos is elég, lehet, hogy majd továbbküld.)
2012. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak. Csak a doki tud segíteni, ha látja miről van szó.
2012. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen kérdést látok, mindig leírom ezt: azonnal menj orvoshoz. Én is túlvagyok egy rákbetegségen (urológiai) és az orvosomat idézem: akár egy hét is dönthet életről vagy halálról ilyen esetben. A sógornőn nem vette elég komolyan a tüneteket sajnos... (1 éve temettük)


Pánikolni nem kell, de menj orvoshoz mindenképp.

2012. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia! én 3 héttel ezelőtt voltam emlő vizsgálaton,nekem ahol a csomó van,ott kicsit zöldes színű a mellem.. am jóindulatú daganat... 16/L
2012. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A stressz mindenen ront. Ne stresszelj, még ha könnyű is ezt kimondani. Irány az orvoshoz és beutal mammográfiára.
2012. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!