Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog már megjönni? :/ 14/L

Mikor fog már megjönni? :/ 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nem jött meg.Szőrös a puncim már 1,5-2 éve, fehérfolyásom ősz óta van.Hónaljam még nem szőrös,és a cicim már "domborodik" kicsit.már nagyon várom,hogy megjöjjön,csak félek,hogy suliba fog megjönni.Mit tegyek *kérdőjel* (nemengedi itt az oldal a "?" jelet)

2012. máj. 7. 15:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát semmit nem tudsz tenni, csak türelmesen várni. De még nem vagy elkésve semmiről. Majd ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor kell orvoshoz menni.
2012. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
ezt tudom,de az osztályban cikiznek is miatta,mert egy "jóbarátnőm" elfecsegte..
2012. máj. 7. 15:17
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Legyen nálad tisztasági betét. Első voltam.
2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne türelmetlenkedj, biztos nem sokára túl leszel az elsőn, pár év múlva meg már meg is unod!!!

Legyen mindig a táskádban 1-2 intim betét, akkor nagy probléma nem lehet!

2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Ezt a kérdést én írtam ki. Bunkóság olyan dologért cikizni valakit, amiről nem tehet. Első voltam megint.

2012. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek 14,5 évesen jött meg :)

Ne aggódj, nem vagy lekésve semmiről. Inkább örülj, hogy nem kínoz hasfájás addig is :D

Én mindig hordtam magamnál betétet, ha esetleg a suliban jött volna meg :)

2012. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista. Nekem ötödik osztály végén jött meg ... Hát , mitnemondjak nem volt túl jó, hogy 3 hetet a nyári szünetből nem tölthettem strandon.
2012. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
100%
Nekem is megjött már 12 évesen, hát mit ne mondjak, sokkal jobban örültem volna, ha vár még 2-3 évet :P Így pedig csak buktam egy tiszta bugyit és gatyát akkor. Én aztán nem tapsikoltam örömömben, mikor bekopogtatott a mikulás... persze utána, mikor orvosi vizsgálaton ez kiderül pár hónappal később, barátnőim istenítettek kb. XD De ennyi az egész jó oldala. Amúgy rühellem a menstruációt (és szerintem mindenki, kivéve ha épp azon aggódik, hogy terhes-e)
2012. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan neked is meg fog jönni. Az osztálytársaid éretlenek, hogyha ilyenért cikiznek. Tarts a táskádban 1-2 betétet, a kellemetlen meglepetések végett. 16éves korodig bármikor megjöhet, és még mindig normális.
2012. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
nekem is szintén 12 évesen jött meg s baromira nem örültem neki. suliban mindig féltem nehogy átázzak hiába volt nálam egy csomaggal sajna mégis átáztam 1* de nem látta senki rajtam és barátnőmön kívül. s mg persze ott van a terhesség.. amitől rengeteget kell parázni. meg nekem sokszor kihagy 2-3 hónapig nincs semmi. és akkor egyszer csak hirtelen nem győzöm cserélni a betétet. kitalálhatnának már valamit ez ellen a nőknek
2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!