Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurutra tőzegáfonya...

Hólyaghurutra tőzegáfonya kapszula és medveszőlőtea?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy szexuális együttlét után 1-2 nappal mindig felfázás szerű érzésem van, erős pisilési inger és fáj a hólyagom is. Az antibiotikum nem segít, mindig visszajön. Nőgyógyászatilag minden oké, a nőgyógyászom szerint hólyaghurut lehet. De szerintem ezek szerint visszatérő. Nem akarom magam antibiotikummal mérgezni, mert fogamzásgátlót is szedek. Úgy hallottam ez a két dolog hatásos rá, de ezektől is ugyanúgy visszatér? Vagy ezek végleg kiölik és kimossák a baktériumokat a húgyhólyagomból? (mert a medveszőlőtea állítólag baktériumölő) És miért pont szexuális együttlét után érzem ezt? Az orvos azt mondta, a partnert nem szükséges kivizsgálni....

2012. máj. 8. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősítsd meg az immunrendszeredet Echinaceával.

A tőzegáfonya és a medveszőlő valóban hatásos hólyaghurut ellen.

Miért sex után? Ha gyenge az immunrendszered elég annyi is, hogy nem tisztálkodtok előtte alaposan. Egy kósza baci és máris kész a gubanc.

Igyál sex előtt egy pohár vizet, hogy utána rögtön tudj pisilni.

2012. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A betegség mindig a test jelzése a lélek fájdalmára.A vese a méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten, hogy a párkapcsolatod zűrös volta miatt nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni. Visszafojtod az érzéseidet, nem tudod elmondani mi bánt, ezért inkább testen belül halmozol. Ha nem megfelelő a párkapcsolatod, változtass rajta.
2012. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hiszek az utolsó hozzászóló alapjaiban de ezt momentán hülyeségnek tartom, mert nálam is volt ilyen a szex után és én tőzegáfonya kapszulával ezt teljesen megszüntettem, a kapcsolatom meg ugyanolyan jó mint eddig, így ennyi, van amibe nem lehet belemagyarázni ezt a spirituális dolgot.
2012. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, mindig szex után jött ki ez a rohadt felfázás, megfigyeltem akkoriban. Ez az első komolynak mondható kapcsolatomban volt. Törzsvendég voltam az urológián, a páromat is kivizsgálták, de semmit nem találtak. Végül ez az egész felőrölte a kapcsolatunkat, már szabályosan hárítottam a szexet emiatt. Aztán összeismerkedtem a 2. komoly barátommal, nála egyszer sem jött ki ez a dolog. 2 oka lehet ennek utólag megvizsgálva: az egyik, hogy ehhez a barátomhoz sokkal mélyebb érzelmek fűztek, őt úgy imádtam és kívántam, ahogy volt, a másik, hogy nagyon komoly higiénés előírásokat tartottam. Minden szex után elmentem pisilni, ha kellett, ha nem és utána bármennyre is álmos vagy fáradt voltam, intim lemosóval alaposan lemostam magam, és utána mindig megittam legalább fél liter vizet. Az orvos mondta, hogy szex közben baktériumok kerülhetnek fel a női húgycsőbe és onnan felmásznak a hólyagba, ott gyulladást okozva. Ezért ittam utána a vizet, hogy kipisiljem az esetleges kórokozókat. Egyébként a tőzegáfonya nagyon jó cucc, ezt tanúsíthatom. Én kúraszerűen szoktam szedni napi 2-őt.
2012. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Boltban lehet kapni amerikai tőzegáfonya italt (sima gyümölcslé, angolul cranberry). Az nagyon jó rá. Ráadásul eszméletlen finom is.

Én tavaly nyáron jártam így a nagy melegben az edzések alatt annyira izzadtam, hogy állandóan előjött hiába rohantam egyből zuhanyozni. Aztán olvastam, hogy a kapszula jó rá, de azt nem kaptam viszont láttam a boltaban gyümölcslé formájában. Azóta minden nap iszok egy pohárral és semmi bajom nincs. Szerintem hatásosabb is folyadéként, mint kapszulaként, mert tudod fokozni a hatását ha pl. belecsavarsz egy fél citrom levét és egy kis gyömbért.

2012. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Láttam a dm-ben 60 szemes tőzegáfonya kapszulát, de azon azt írja, hogy naponta 3x2 szemet kell bevenni belőle.. szóval 10 nap, és 3500 ft.. kicsit sokalltam érte. Nem elég esetleg naponta 2 szem a megelőzés érdekében???
2012. máj. 9. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én naponta 1-et szedek és tökéletes ugyanolyanból amire az van írva hogy napi 2*3
2012. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és akkor ez eltűnteti a visszatérő hólyaghurutot?:S
2012. máj. 9. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban pofátlanul drága a tőzegáfonya kapszula, de nekem megér havi szinten 4000 ft-ot, hogy ne kelljen attól rettegnem, mikor pisilek iszonyatos fájdalmak közepette megint gennyes vért...
2012. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is bevált a tőzegáfonya-kapszula. lassan egy éve szedem, de kb. fél éve után már csak napi egy szemet. és én is pisilek szex után azonnal és tisztálkodom. valóban drága, de megéri.próbáld ki.
2012. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!