Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom heréi mellett a comb...

A párom heréi mellett a comb belső részén piros, viszkető kis csipésszerű dolgok vannak. Ő azt mondja, hogy bőrkihányás és az izzadságtól van. Én attól félek, hogy lehet, hogy gomba?

Figyelt kérdés
Használunk óvszert minden együttlét alatt, de nem tudom mennyire biztonságos?Ha gombák lennének megkaphatom őket én is? Máskor is volt már neki ilyen, engem persze azóta többször is látott már nőgyógyász, de ő nem talált problémát. Ja és ezek a csípésszerű dolgok mindig csak nyáron illetve nagy melegben jelentkeznek nála.
2012. máj. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kizárt. A gomba szereti a meleg nedves helyeket.

Viszont ha magától elmúlik, akkor melegkiütés , verejtékmirigy gyulladás lehet.

2012. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kipállott a bőre. Fürdés után törölje szárazra, és kenjétek be Canesten kenőccsel. Napközben használjon pamut alsót, és kamillás hintőporral szórja be.
2012. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy a farmer kihorzsolta ott a belso combomnal. Mindenesetre vegyen fel bo nadragot es olyan alsot ami szellozik :)
2012. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!