Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Hétfőn lesz nőgyógyászati kaparásom, de az orvosom egy szóval sem mondta, hogy menjek el bármilyen vizsgálatra (vérvétel, EKG, stb). Vagy az lehetséges, hogy a műtét előtt lesznek meg a vizsgálatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kórházanként változó a protokoll. Ezt a műtétet általában nem altatásban végzik, mások az előkészületei.
2012. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a műtétet épp altatásban végzik, de csak un. helyi altatásban, tehát Te magad fogsz lélegezni, és nem tart tovább 15 percnél. Vizsgálatokra igenis szükség van, labor, vérvétel, aneszteziológus... Továbbá azt is meg kellett volna beszélni, hogy mikor feküdj be, ugyanis ez a művi tágítás miatt nem mindegy. Szerintem keresd fel a dokidat és beszéljétek meg!
2012. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, de elírtam.

Egészségügyi kaparásom lesz, hámosodás miatt.

2012. máj. 10. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétszer volt küretem, és igaz, hogy egyszer sem küldtek el vizsgálatokra, de voltak friss leleteim, és azokat bekérték (egyik egy elhalt terhesség, másik szülés után). Ez biztos, hogy nincs így rendben, kell vérvétel meg EKG, és az anesztessel is kell beszélned a fennálló vagy régebbi betegségeidről, műtéteidről.
2012. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vérvétel a "minimum"
2014. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg ha jól tudom kell még vércsop meghat is
2014. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!