Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetés...

Menstruáció késleltetés fogamzásgátlóval? Szeretném, ha egy héttel később jönne meg, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Júliusban nyaralni megyünk, és pont akkor lesz meg a havim, ami azért eléggé elrontaná. Pont egy héttel kéne, hogy később jöjjön meg.

Fogamzásgátlót szedek nagyon rég óta. Hogyan lehetne késleltetni (van ilyen, ha jól tudom).

Nem lesz rendszertelen utána (most évek óta mindig ugyanaznap jön meg)? Hanem egyszerűen utána azon az 1 héttel későbbi napon fog mindig megjönni? Nincsenek köztes vérzések, egyéb problémák ilyenkor (annyit nem ér azért meg)?



2012. máj. 10. 12:53
 1/5 anonim válasza:

Én egyszer pont így voltam,mint te...előtte megkérdeztem a nőgyógyászom,hogy ha nem hagyom abba,hanem a másik levelet szedem közvetlen utána,akkor így ki lehet küszöbölni a "problémát"...=)

Mondjuk azt mondta,hogy kis pecsételés lehet...

Én ahogy elfogyott az utolsó szem,másnap ugye elkezdtem a másikat és nekem egyáltalán nem jött meg...örültem neki...

2 dolog,ami talán kellemetlen volt,az,hogy amikor kellett volna megjönnie,akkor picit görcsölt a hasam,olyan jóslóan,de utána elmúlt,a másik meg az,hogy borzalmasan fájt a cicim...=)

De megérte,mert így nem kellett a nyaralás alatt azzal foglalkoznom,amivel nem kellett...=P =)

2012. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez azért attól is függ, milyen tablettát szedsz. Van, amivel meg lehet csinálni, van, amivel nem. Tabletta nevével együtt írd meg a kérdésed mondjuk itt vmelyik dokinak: fokuszbanano.hu
2012. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Novinette-t szedek.
2012. máj. 10. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oké, de ne ide, hanem nőgyógyásznak írd meg, vagy olvasd el a betegtájékoztatóját. Itt laikusok válaszolnak, az említett oldalon pl meg szakemberek, egy-két napon belül.
2012. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem műtét miatt kellett késleltetni,ezért a doki,mondta hogy szedjem folyamatosa,hogy ne jöjjön meg. De egy idő után (nem emlékszem de talán 1-2hét után)elkezdtem vérezgetni akkor mondta,hogy hagyjam abba a tabit had jöjjön meg normálisan. Utána nem volt gond a ciklusommal.
2012. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!