Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb másfél éve szedek fogamzásg...

Kb másfél éve szedek fogamzásgátlót és most aznap amikor az utolsót kellett beszednem kicsi barna folyás jelentkezett és másnap is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit össze-vissza szedtem, nem pontosan ugyanabban az időben meg volt amikor csak másnap reggel. Emiatt van? Vagy megunta a szervezetem?


Párommal több mint 1hónapja voltam együtt utoljára.


Mindenképpen elmegyek dokihoz is, csak most kicsit parázok. Vasárnap kell megjönnie, szóval leghamarabb csak menstruáció után tudok orvoshoz menni.


Valakinek valamilyen tapasztalat?



2012. máj. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet megfázás, de ettől is amit írtál, h össze-vissza szedted, stressz, de persze az is benne van a pakliban, hogy hozzászokott a szervezeted. mióta szeded?
2012. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaaj..most látom, h másfél :) amúgy mostanában nekem is ezt csinálja..én dokihoz elmegyek azért mindenképp. :)
2012. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
doki nekem is esedékes, csak ugye meg kell várnom a menstruáció végét... csak megijedtem, hogy mitől jöhetett meg 3 nappal korábban gyógyszer mellett...
2012. máj. 13. 15:18
 4/5 anonim válasza:
Mert össze-vissza szeded.Nem véletlenül kell mindennap kb. ugyanabban az időben bevenni.A fogamzásgátlóval be is lehet állítani a menstruáció időpontját,ha pl. pont a nyaralásba esne előtte beszélj az orvosoddal és lehet a menzeszt ide-oda csúsztatni pár napot.Engem idegesített,hogy hétvégén menstruálok és be lett állítva a csütörtöki kezdőnap hétfőre :)
2012. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tudom mert nekem is így volt gyulladás lépett fel nálad vzsgáltasd magad meg nőgyógyásszal vagy pedig hüvely gomba .
2012. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!