Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiatal srác vagyok és...

18 éves fiatal srác vagyok és nem tudom mit csináljak? Együtt voltam 1 lánnyal rá olyan 3-4 napra pénisz folyás jött és ez mér olyan 1-másfél hete tart.

Figyelt kérdés
18 éves fiatal srác vagyok és nem tudom mit csináljak? Együtt voltam 1 lánnyal rá olyan 3-4 napra pénisz folyás jött és ez mér olyan 1-másfél hete tart. De semmi más nincs csak folyás és a napi első vizelés csíp. Elmentem orvoshoz onnan orvosrol orvosra küldtek 1 orvos azt mondta hogy ez szerinte gombás ferőzés vegyek canestent és kengessem ez meg is történt kb 1 hete kenegetem de ugyan ugy folyik nem tudom mit kéne tennem vagy mi lehet ez?
2011. júl. 4. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Belsőleges szert nem kaptál rá?
2011. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kenetet nem vettek?
2011. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Hali!


_ És milyen ez a folyás? (Írd körül!)

_ Helyileg hol voltál már el ezzel? Hány és milyen helyen ill. orvosnál jártál már ezzel és pontosan mikor?

_ Külsőleges szereken kívül az orvos(ok) nem írt(ak) fel neked vmiféle tablettát, kapszulát vagy antibiotikumot?



_ A csajjal milyen szexuális kapcsolatot létesítettél? (orál, anál, vaginál...?)

_ Vmint óvszert ezek szerint nem használtatok az aktus során,... mi!? S:-T


Üdv: EE

2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem jo a terapia, mert belulrol is kell kezelni, tehat be is kell venni valamit. Ez lehet gyogytea is, ha az orvos ugy rendeli, de akkor is kell valamit bevenni/inni. MEnj vissza a dokihoz, gondolom, ugyis hivott kontrollra. Mindig vissza kell menni beszamolni, hogy nem sikerult meggyogyulni. Majd ő kiegesziti a terapiat, es ha nem gyogyulsz meg az ujabb terapiaval sem sokaig, szerintem gombas fertozesnel 1 honap turelmi ido is sok, akkor valts orvost!
2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Barátom, már ne is haragudj, de jó hü..e orvorod van. A barátnődtől kaptál egy ajándékot, amit sose fogsz elfelejteni! Ha gombás fertőzés akkor zavaros bevonat lenne a makkodon és viszketne. Ez kérem baktérium. Hogy-hogy nem vettek tőled törletet. Ki kellett volna laboratóriumban tenyészteni. Hogy biztos legyen a diagnózis. Na mindegy. Elmész patikába és veszel Urinal tablettát. Ez egy olyan növényi koncentrátum, ami megakadályozza hogy a baktériumok letelepedjenek a húgyvezetékben. Utána veszel még hipermangánt amit langyos vízben elkeversz és reggel este belelógatod a makkod 10 percre. És propoliszos krémet 20% kosat. Amivel naponta 3x bekened a makkod. Igyál rengeteg vizet, hogy sokat pisilj, mert az urinal csak úgy segít! Ha ezt nem tartod be, már nem csak reggel,hanem állandóan fog csípni. És annyira fog fájni, hogy nem fogsz tudni pisilni! Tehát: urinal kapszula, propolisz20% krém és hipermangán! Jó gyógyulást! És egy tanács: ha fura szaga van a puncinak csak gumival!
2013. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
5-ös vagyok. Orvosod! Elírtam.
2013. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden tanács csak idővesztegetés. Menj szakorvoshoz.
2014. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No? Mi lett? Én is 14 orvost/eü-st kérdeztem meg, és még mindig nem vagyok rendesen kivizsgálva. Egy sima rutin STD-vizsgálatot nem lehet ma kapni Bp. belvárosában!!!!
2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hogy lett, végül? Oszd meg, velünk, másoknak is segíthet.!
2016. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!