Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam egy kis gombat...

Elkaptam egy kis gombat odalent tegnap, de nem tudtam elmenni kenocsert, csak ma. Ma viszont megjott, most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Vettem kenocsot ma reggel, es be is kentem mar ketszer. Az elobb viszont eszrevettem wc-n, hogy elkezdtem barnazni.

Most mit csinaljak? Ha tampont hasznalnek es ugy kenegetnem, ugy jo lenne, vagy hogy? Jart mar valaki igy?


2012. máj. 10. 15:38
 1/8 anonim válasza:
x'D
2012. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz úgy is. De ha elmúlik a havibajod, menj dokihoz vele:)
2012. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne használj tampont, csak úgy kend be. Nem baj ha megjön közben. Azért nem jó ilyenkor a tampon, mert ha a hüvelyedben is van gomba, akkor jól elszaporodik a tampontól.
2012. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oke, akkor nem hasznalok tampont, remelem hamar elmulik a gomba.
2012. máj. 10. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

ne halogasd a kezelést, menzesz után rögtön kezd el

nem akarlak megijeszteni de nagyon makacs dolog a gomba...nekem több hónapig állandóan visszajött

2012. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mensi alatt nem kenegetjük magunkat!!! csak utána ahogy írták előtte és no tampon, csak betét vagy pamut vatta!!!
2012. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Es ha meg csak barnazok?

(Na, ha meg nem lett volna eleg bajom...termeszetesen az aranyerem is kijott....mellesleg ki is repedt. Amiota szultem szinte mindig elojon, csak rovid idokre szokott beken hagyni, de altalaban nem reped ki...kivancsi vagyok, mi tarsul meg melle)

2012. máj. 10. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor sem alkalmazok semmit, mert a méhszáj nyitott lehet és a fertőzés felszállhat!!!
2012. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!