Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két héten belül 2 gennyes...

Két héten belül 2 gennyes pattanás a szemérajak belső felén. Véletlen egybeesés, vagy betegség?

Figyelt kérdés

Állandó partnerem van, neki nincs semmilyen nemi betegsége. Nyilvános vécére nem igazán szoktam ráülni, bár másfél hete hasmenésem volt, és nem bírtam tartani magam a 4. alkalomnál. Két hete megjelent egy duzzadt, piros, fájó folt a szeméremajkam belső oldalán (pontosabban a belső és külső rész találkozásánál), amiből később patti lett. Kinyomtam, ám még mindig megvan a pötty, mára megint feltöltődött, kinyomtam. Tegnap felette két centivel megjelent egy pici, gennyes patti. Ezt nem nyomtam ki, mert eléggé fáj.

Betegség, vagy véletlen egybeesés?


2012. máj. 10. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha viszket is akkor herpesz genitalis nemi betegseged van. Ne nyomkodd mert tovabb terjed a fertozes. Menj nogyogyaszhoz. Rengeted embernek van ez a nemi uton terjedo betegsege es nem is tudnak rola mert azt hiszik pattanasok... Nekem is van tobb mint 10 eve szenvedek az idonkent kiujulo herpesszel.
2012. máj. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy nőgyógyászati vizsgálat tényleg nem ártana.

Lehet, hogy csak egy váladékkivezető csatorna dugult el, az is lehet nagyon fájdalmas, de lehet fertőző is.

2012. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiújuló herpeszre immunerősítés echinaceaval, vírusölésre pedig Grape Vital csepp.
2012. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!