Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellplasztika helyett létezik...

Mellplasztika helyett létezik más (olcsóbb. ) megoldás a mellméret növelésére?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A hízás és a terhesség. Ezek ingyen vannak. Más módszer nincs. Próbálj ki békülni a melleiddel, mert nem ezen múlik a szépséged! :) Fiú vagyok.
2012. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szépségem lehet nem ezen múlik de a depresszióm sajnos igen... el tudnám fogadni magamat ha legalább az A-s méretet elérném...
2012. máj. 15. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Első voltam.
2012. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20
2012. máj. 15. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy nem tudok semmi vigasztalót mondani, de tényleg próbáld meg elfogadni olyannak a melleid, amilyenek!. A melleiden kívül is még nagyon sok minden van rajtad, ami szép! :) Megint az első voltam.
2012. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy bizonyos pontig el tudom fogadni de így nyáron például fürdőruha, kivágott ruhák... próbálok elbújni a nagy ruhák mögé. a magánéletről nem is beszélve.
2012. máj. 15. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Hidd el, sok olyan fiú van-köztük én is-akinek tetszenek a kis mellű lányok. Nem a mell méretén múlik egy lány szépsége! :)
2012. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A mellplasztika szerintem hujeseg. Ha annyira idegesit teged akkor szedj egy kicsit magadra( hizasra gondolok)
2012. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam... csak olyan helyekre híztam ahonnan alig tudom egyáltalán letornázni... -.-
2012. máj. 16. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
hát engem se áldott meg a sors..de a barátom így szeret. milliószor elmondta már, hogy pont leszarja a mellméretemet, mert neki így vagyok tökéletes........................... oké, elhiszem neki de engem mégis zavar. nekünk "kismellűeknek" meg kel tanulnunk elfogadni, azt amink van. cserébe lehet hogy kaptunk egy baromi jó feneket :)
2012. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!