Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Óvszer miatti gumi allergiára...

Óvszer miatti gumi allergiára megoldás?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem egy ideig, de teljesen tönkre tette a hormonháztartásom, ráadásul a szexuális vonzalmam az expárom iránt teljesen megszűnt miatta(részben ezért is lett vége). Most már fél éve, hogy abba hagytam, gumival védekeznénk, de kidörzsölődök tőle hamar, általában nem tudjuk befejezni amit elkezdtünk, mert fáj... Mit lehet ezzel kezdeni? Nem szeretnék más alternatívát..eddig ez a kettő vált be:/


21L



2012. máj. 10. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Síkosító, esetleg latex mentes gumi segíthet. Akár a kettő egyszerre is.
2012. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés helyen, de azért kapható a Müller-féle teafa olajos óvszer.

Síkosabb is mint a szokásos bolti, és valahogy az egész jobb állagú. A férjem is jobban szereti.

Gyógynövény boltban keresd, 950 Ft. 3 db.

2012. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem latexből van!

2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsönek igaza van.

Nkem is volt allergias reakciom a Masculan-tol, Probäljatok ki többfele markat. Hatha meg is jo valamejik. Nekem a Durex es a Raqo jött be.

De reklamoznak valami veny nelkül kaphato helyileg alkalmazhato fogamzas gatlot is. Farmatex a neve. Nezz utana.

Vagy menj dokihoz, tetess fel spiralt. Azt nehany evente kell cserelni.

2012. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!