Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van? Tegnap lefeküdtem...

Mitöl van? Tegnap lefeküdtem a pasimmal és azota nagyon ég a hüvelyem és ugy érzem h mindig wcre kell mennem pisilni, de nem tudok, egy kicsi jön és utána fáj

Figyelt kérdés
Állitolag a ha Kamilla teába űlök egy ideig az segit,igaz? Mit csináljak ????
2009. jún. 26. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Most voltal vele eloszor? Nem volt tul durva?

A kamilla teat probald meg mert az gyulladas csokkento hatasu.

2009. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Hát ha ez volt az első akkor persze hogy fáj egy kicsit.- De azt had kérdezzem meg hogy hogyan ülsz teába??
2009. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ,nem ez volt az elsö..

És ugy h engedek egy káád forro izet és rakok bele kammilát.

2009. jún. 26. 15:16
 4/9 anonim válasza:
85%
lehet, hogy fertőzésed van menj el orvoshoz ha nem múlik el! nekem is ugyanezek a tüneteim voltak és kiderült, hogy gombás fertőzésem van, kaptam rá tablettát és elmúlt! de elvileg ennek nem lehet köze ahhoz, hogy lefeküdtél a pasiddal tegnap...
2009. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sajnos lehet köze ahhoz, hogy lefeküdt vele tegnap. A baktériumok a húgycsövön keresztül feljutnak a húgyhólyaghoz, ez okozza az állandó pisilés érzést, közben meg nem jön semmi. Ilyenkor valóban sokat segít a kamillafürdő, de ha nem múlik el 1-2 napon belül, keresd fel az orvosod.
2009. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
Tuti hogy valami fertőzés! Ha rám hallgatsz akkor lemész a gyógynövényboltba és veszel grapefruitmag-cseppet és az ujjadra csöpögtetsz és bekened a hüvelyedet vele, higitás nélkül, ez kb 1500 Ft. Amugy ez egy természetes antibiobikum és immunerősítő. Higitva ihatod 15-20 cseppet, ha fáj a torkod, vagy a mandulád be van gyulladva. Nagyon jo. Én nem szeretem a gyógyszereket
2009. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem is fertőzés, és elkaphattad a partneredtől. ha már előtte is szexeltetek és sosem volt ilyen tüneted, akkor érdemes elgondolkodnod azon h vajon ő hogy szedte össze, mert pasik ezt nemkapják el csakúgy a semmiből.
2009. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha viszont védekeztetek óvszerrel, akkor nemvalószínű h tőle kaptál el vmit.
2009. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

úgy értettem, hogy nincs köze ahhoz, hogy előtte nap lefeküdtek, hogy ilyen hamar nem jön elő a fertőzés, tehát még korábban alakulhatott ki, de nem közvetlenül az előző napi szextől...

a gumi egyébként meg gombás fertőzésnél kicsit sem számít, nekem is volt, mondtam a dokinak, hogy de hát óvszert használtunk, azt mondta a gombánál ez nem számít, így is terjed mert pl. a kezedről vagy az ő kezéről is bekerülhetett... szóval már csak azért is érdemes minél előbb dokihoz menni, mert ha gombás fertőzésed van akkor a barátodat is kezelni kell(még ha nála nincsenek is tünetek!)! Tapasztalatból mondom!

2009. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!