Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal (3napja) és azóta (ki szokott szünni) csíp a hüvelyem és úgy érzem hogy fáj a méhemnél. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nem.ez valami fertőzésre utal.
2010. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg kissé durván csinálta és kidörzsölhette a méhszájadat. Vagy fertőzés, ahogy az előző is írta. Védekeztetek??
2010. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk..és ez el fog múlni magától?Most akk hanyagolnunk kéne a szexet?
2010. máj. 28. 18:34
 4/29 anonim ***** válasza:

hát igen hanyagolnod kéne és sürgősen orvoshoz menni.

egyébként mért nem védekeztetek???

2010. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
mert ugy gondoltuk h majd vigyázunk..csak én most megijedtem.
2010. máj. 28. 19:16
 6/29 anonim ***** válasza:
Amikor pisilsz nem csip?
2010. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
egy kicsit de nem mindig
2010. máj. 28. 19:26
 8/29 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokszor volt ilyen problémám, szinte minden alkalom után, amikor pisiltem nagyon csipett, állandóan hólyaghurutra kezeltek, aztán egyszer rájöttek (sok év mulva), hogy ez hüvelygyulladás, ami fertőzés miatt keletkezett nálam. A fertőzés pedig a páromtól jött, aki mint utólag kiderült mással is volt, és hazahozott egy kis ezt-azt. A sumetrolim gyógyszer többet használt, mint az antibiotikumok, arra is hosszu évek után jöttem rá, hogy a zsurló-cickafark tea mennyire jó ilyenkor, mindenféle izesités nélkül, már az első pohár után nem éreztem a csipő-égető érzést. Vigyázni kell vele, mert nekem nem lett gyerekem miatta.

Amugy meg ha máskor is le akarsz feküdni a barátoddal, légyszives védekezni. Nagy felelőtlenség az amit csináltok, mert gondolom még nem szeretnél, szeretnétek gyereket.

2010. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nem nem szeretnénk ezért is ijedtem meg h ez terhesség-e..és ezt a sumetrolim gyógyszert orvosnak kell fölírnia vagy kiadják gyógyszertárban?most akk hanyagoljuk a szexet szted?
2010. máj. 28. 19:39
 10/29 anonim ***** válasza:
Kiadták vény nélkül is 600 valami forintba került, de inkább lásson orvos, igaz azok mindig Klion gyógyszert meg Klion kuppot irtak, ami semmit nem használt, legalábbis nekem. A szexet hanyagolni kell, mert felülfertőzöd a barátodat, aztán ő is megfertőződik, nem kezelteti magát, és legközelebbi alkalomkor megint elkapod. Egyébként a Kliont mind a két félnek fel szokták irni, pont a ping-pong miatt.
2010. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!