Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete késik a menstruációm,...

Két hete késik a menstruációm, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Rendszeresen van szexuális életem, de mindig védekezünk gumival a barátommal, és soha nem is szakadt ki. Ma van két hete hogy késik a menstruációm. Biztos ami biztos csináltam 5 tesztet, az utolsó kettőt ma, de mint az öt negatív lett.. Pont egy hete a nap folyamán párszor belenyilalt a fájdalom a hasamba, középen alul. Már megörültem.. de nem jött meg :( Mi lehet a gond? Nőgyógyász 2 hét múlvára adott időpontot.. addig lerágom a körmeim. Légyszi írjatok, hogy mik lehetnek a problémámnak a lehetséges okai!
2012. máj. 15. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
nem fogytál sokat?nekem ezért késik 5 hete,terhesség kizárva nálam
2012. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az hogy késik a menszeszed nem nagy probléma. Lehet alultápláltságtól, stressztől és hormonális probléma is okozhatja.
2012. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
átlagos alkatom van és tartom is ezt a súlyt.. stresszes sem vagyok különösebben.. semmi.. 21 éves vagyok, eddig mindig minden rendben volt... hormonális probléma okozhat ilyen hirtelen vérzés kimaradást? ezt hogy hirtelen ezt úgy értem, hogy az előző havi menstruációimkor rendes mennyiség volt, szóval ilyen hirtelen, mintaha "elvágták volna"?
2012. máj. 15. 22:12
 4/16 anonim ***** válasza:
első vagyok:és persze hormonzavar,nálam éppen most vizsgálják,hogy nincs-e hormonzavarom,mert nagy rá a gyanú
2012. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nemigazán vagyok jártas a témában.. picit kifejtenéd légyszi, hogy egy ilyen esetben lehetséges hormonzavar milyen problémákkal jár? :S
2012. máj. 15. 22:16
 6/16 anonim ***** válasza:
hormonzavar:kimarad a menzesz,mivel valamilyen oknál fogva felborul a hormonháztartásod,jelentkezhet fáradékonyság,fázás
2012. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lassan esedékes a baba téma. lehet ez a kis hormonzavar probléma? ugye elmúlik ez?! :S félek hogy nehéz lesz a teherbeesés.. kb 14 éves korom óta ez a legnagyobb félelmem.. babát szeretnék, és nehezen jön össze.. csak ezt ne :S
2012. máj. 15. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért egy menzesz kimaradása miatt még nem kell koporsót venni. Rendszeresen menstruáló nőnél is előfordulhat ilyesmi minden különösebb ok nélkül.

Ráérsz akkor aggódni, ha többször előfordul.

2012. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem mész el egy másik orvoshoz, aki rögtön fogad? Én nem tudnék várni!
2012. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
egyrészt kis városban lakom, másrészt a munkahelyemen kb másfél hétre előre kell jelenteni a szabit... :S táppénzre meg nemigazán szoktunk menni, kemény meló, csak akkor nézik el a betegséget ha lázas beteg vagy.. sajnos ez van :S
2012. máj. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!