Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy egy 145-ös...

Lehetséges hogy egy 145-ös csípőn a bőr maradéktalanul visszahúzódjon fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Egy 21 éves lány, 145ös csípővel, tudatos és mérsékelt diétával, rendszeres testmozgással, apró trükkökkel (has-zuhany forró-hideg mindennap, szauna), ha teljesen lefogy, mondjuk 100-as csípőig (hogy ne legyünk nagyravágyóak) lehetséges hogy nem fog lógni a bőr? Van rá esély, hogy nem lesz szükség hasplasztikára? Nem a szakadási csíkokról beszélek, hanem a lógó bőrről a hason! Van esély rá?

Bevallom én vagyok ez... és rettegek... már lement 10 kiló, a kezdetben 145ös volt a csípőm, 100ig akarok fogyni... de rettegek hogy hasplasztika kell majd :(


2009. jún. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénileg változik.Például van olyan ismerősöm akin szülés után megmaradt a lógó bőr a hasán,pedig nem is duci,de hallottam olyat is hogy eltűnt.Én is elég nagydarab vagyok és biztos vagyok benne,hogy ha végre sikerülne lefogynom valami csoda folytán,biztos megmaradna a lógó bőr a hasamon és egyéb helyeken is.Szóval nem úsznám meg a hasplasztikát.De én nem bánnám!
2009. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Tornázz,és nem fogja észre venni a bőrőd sem,tudja követni a változásokat! Ja,és hetente 1kg a normális,szóval ez fölé ne menj,akkor nem sínyli meg a bőrőd! Tapasztalat:(
2009. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert izomból fogsz és nem zsírból így persze, hogy lógni fog a bőröd.Ha sok fehérjét eszel az nem is rakódik le és az segít emgtartani az izomzatod és ezzel formásabb lehetsz és nem lesz lógó hasad
2009. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden a bőr rugalmasságától függ. Amit egyrészt a kor befolyásol, tehát ebből a szempontból minden oké. A másik a rugalmasság megtámogatása, azaz a sport. Tehát mozgás, mozgás, mozgás. És az is fontos, amit már írt valaki: nem szabad gyorsan, mert a hirtelen változást nem bírja követni a bőr.
2009. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké értem köszönöm szépen! Igyekezni fogok sok fehérjét enni és minnél több izmot fejleszteni!
2009. jún. 26. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
van akinek széles a csipője ,mert a csontja úgy van. Ha neked is az a csont miatt széles vagy azmiatt is akkor nem feltétlen tudzs róla lefogyni csak valamennyit!
2009. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!