Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap helyett pénteken...

Vasárnap helyett pénteken jött meg és ma (hétfn) már el is múlt a mensim. Nagyon rövid volt és hamarabb is jött meg mint kellett volna. Ez lehet a fogyókúra miatt vagy hogy 3 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, vagy terhes is lehetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött terhes nem lehetsz.

A fogyókúra és a fogamzásgátló abbahagyása miatt lehet. Szerintem nincsen semmi baj,ha 2 hónap múlva is ilyen lesz akkor esetleg fordulj orvoshoz. (azért 2 hnap mert kb addigra biztosan meg kell szoknia a szervezetednek ezt a 2 dolgot)

2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de mint irtam 3 honapja nem szedek gyógyszert (muszáj volt mertsokat hiztam közben, és most ezért fogyózok is) de miután abbahagytam kétszer normális volt a mensim, csak most volt ilyen.
2010. jan. 25. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2 normális menstruáció után van egy ilyen az szerintem belefér! Nekem se minden vérzésem egyforma! De szerintem a fogyótól van ha rövid időn belül több kilót is leadtál!
2010. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
öt hónap alatt fogytam le 15 kilót
2010. jan. 25. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő lehet hülyeséget írok, de szerintem ez nem durva! De az biztos, h a szervezetednek ehhez is hozzá kell szokni szerintem a fogyó miatt van
2010. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!