Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány hetes terhesek vagytok...

Ti hány hetes terhesek vagytok, hol laktok, mikor jelentkezett az első tüneteitek, hány hetesen tudtátok meg hogy terhesek vagytok? És milyen tüneteitek voltak az első pár hétben?

Figyelt kérdés
Én 4 hetes vagyok..de már múlthéttől éreztem a tüneteket! mellfeszülés, hányinger, émelygés, és volt rózsaszínes folyásom is.Ma teszteltem +!!! Reggel óta meg fáj a petefészkemnél bal oldalt.meg szurkálódik!!

2012. máj. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen vettem észre, mert nem jött meg. Semmi tünet nem volt ezen kívül. Sem folyás, sem émelygés, sem hányinger, semmi sem volt.
2012. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most hány hetes vagy? tüneteid? vagy már megvan a pocaklakód :)?
2012. máj. 16. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első voltam. Sajnos abortuszra került sor, ugyanis gyógyszer mellett fogant, és a dokim egészségügyi okok miatt nem javasolta a megtartását. Mert ugye senki nem kíván magának (meg persze másnak sem) beteg gyermeket. Nagyon nehéz volt, de kezdek belenyugodni, hogy kénytelen voltam így dönteni, illetve elfogadni az orvos javaslatát.

Tehát nekem egészen a 7-8-ig hétig semmi jel sem jelentkezett. Nálunk a családban, érdekes, de így volt, ahol kisfiú született, ott nem voltak panaszok, akinek kislánya lett, ő rosszul volt, szinte a 9. hónapig. De persze ez nem törvényszerű, van rá ellenpélda is, csak érdekességként írtam.

Ti mennyi idősek Vagytok? És hogy Vagytok? :-)

2012. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem most derült ki hogy az vagyok, hét elejére nem vártam..és kedden már kezembe volt a pozitív teszt.nálam múlthéten volt rózsaszínes folyáás.most meg mindjárt megjön érzésem van , és az alhasam fájdogál,ezeken kívül jól vagyok!Köszönöm! Jövőhéten megyek dokihoz.

Sajnálom ami veled történt :(

Remélem jól vagy!

2012. máj. 18. 10:26
 5/8 A kérdező kommentje:
5hetes leszek hétfőn!
2012. máj. 18. 10:27
 6/8 A kérdező kommentje:

bocsi, nem kedden hanem szerdán *

csak elírtam!

majd írj, hogy, hogy vagy !!

2012. máj. 18. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:

szia,


mi 4+5 hetesen tudtuk meg, akkor teszteltem (előtte 1 héttel még nem mutatta a teszt), terveztük szval vártuk az eredményt.

nekem 3+3 hetesen kezdődött azzal, hogy egy héti iszonyúan puffadtam mindig du-tól estig és nagyon büdösként távozott :) de ilyen tünettel csak a rakott karfiolra tippeltem..aztán kiderült és fokozatosan nagyon fáradékony lettem és 2 óránként éhes, mellfeszülés valamint iszonyú motiválatlanság (egyetemi tanulmányaim iránt)..ez még ma is eléggé tart:)

aztán nekem ez az émelygős időszak úgy 9-10 hét körül jött, nem volt vészes, de nem volt kellemes sem..


most 18hetes vagyok és Bp. III.ker.ben lakom

2012. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldog Babavárást neked :)
2012. máj. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!