Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap, aktust követően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap, aktust követően vérzés jelentkezett a hüvelyemben. A menses 4. napján vagyok és kb. fél éve nem vagyok szűz. Még sosem véreztem szex után. Az első alkalommal sem. Lehet valami probléma vagy csak túl hevesek voltunk és elszakadt egy hajszálér?

Figyelt kérdés
Egyébként aktus közben 1-2 x fájdalmat is éreztem, mert a párom nagyon mélyre hatolt bennem. Valószínűleg a méhszájamat érintette. Még sosem volt ilyen mélyen. Lehet ettől a vérzés?
2011. jún. 4. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 4. napon vagy, akkor az menstruáció!!!!!!!!!
2011. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel a 4. napon vagyok alig szivárog már valami. száraz és barna. ez a vér viszont élénkpiros és erősen folyt...
2011. jún. 4. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció alatti szexnél beindulhat a vérzés simán :)
2011. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még akkor is, ha már csak nagyon picit vérzel.
2011. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!