Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek ekkora menstruáció...

Mit tehetek ekkora menstruációs rosszullét esetén?

Figyelt kérdés
régebben nagyon sokszor ájultam el,görcsölt a hasam..aztán elkezdtem szedni fogamzásgátlót(nem emiatt), és enyhült. Most szüneteltetem és tegnap megjött...ma megint elájultam,ver a víz, a gyógyszer sem segít, hányingerem van. Már nagyon unom hogy semmi nem használ:( tudnátok segíteni, valami használt már nektek?:/ nagyonnagyon megköszönném, 19/L
2012. máj. 16. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz és kérd ki a tanácsát, hogy ilyen esetben mit ajánlana.

Annak idején engem is kegyetlenül megviselt, mikor megjött a vérzésem, annyira görcsöltem, ha nem vettem be azonnal gyógyszert, a mentő vitt kórházba. Nem is egyszer volt rá példa.

Sőt, nekem még a legerősebb görcsoldó sem segített.

A megoldás nálam is a fogamzásgátló volt.

Annak idején még ajánlották azt is, hogy megelőzésképpen szedjek gyógyszert. Tehát, mielőtt megjönne 1-2 nappal szedjek görcsoldót. Ami tök jó tanács lett volna, ha a ciklusom nem a 24-től a 30 napig tartott volna. Szóval fogalmam sem volt, mi az az előtte 2 nappal.

Szóval szerintem mindenképpen menj el orvoshoz. Azért az ájulás nem játék. Lehet, hogy van valami más probléma is.

2012. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen gondolkodom hogy elmegyek orvoshoz.. a bajom nekem is ez...20 leszek augusztusba és talán egyszer ha megjött normálisan, tabletta nélkül:S sokszor voltam már rosszul havitól, de ma különösképp..a halálomon voltam:S:D
2012. máj. 16. 17:07
 3/3 anonim válasza:

Szia.


Nekem is ugyan ezek a problémáim. Nekem ma jött meg a havim 2 és fél héttel előbb mint kellett volna, 3-szor ájultam el és semmit nem ettem mert amit lenyeltem azonnal ki is hánytam, felhívtam a nőgyógyászom és a háziorvost is mindketten a flektor port ajánlották. Anyu kocsival egyből ment és kiváltotta a gyógyszert beszedtem, vártam és nem használt. Újra hívtam a nődokit és azt tanácsolta ő is, hogy akkor fel ír fogamzásgátló tablettát mert az beállítja a ciklusom is és reményeim szerint a fájdalmat is csökkenti. Csakhogy addig még legalább 6-7 napot ki kell bírnom. Remélem, hogy neked is rendeződni fog a dolog.

2012. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!