Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor te mész feleségül...

Amikor te mész feleségül valakihez, és ponz megvan a menstruációd akkor hogyan fog alakulni a nászészaka?

Figyelt kérdés

ez csak egy kérdés kiváncsi vagyok rá!

már nagyonsokat töprengtem ezen de egyszerűen nem értem !


2012. máj. 16. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát először is fel kell világositaniod a párod hogy neked éppen megvan és ha nem zavarja akkor szeretkezhettek de csak óvszerrel mert ilyenkor sok a baktérium és persze kell törölköző hogy ne vérezzetek össze mindent és szólnod kell neki hogy a pénisze véres lesz
2012. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában úgy választják ki az idöpontot, hogy ne pont akkor legyen. Ha meg mégis összejön, akkor elhalasztják, kivéve, ha nekik nem túl gusztustalan meglévö menzesz mellett szexelni.
2012. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nászészaka" helyesen: nászéjszaka.


És szerinted a "nászészaka előtt nem lesz 1000000x szex csak akkor????? lol

2012. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg akkor jön meg akkor nem lesz szex...szerintem

az egészség fontosabb

majd a nászúton be lehet pótolni

2012. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a szeretkezés nem feltétlenül közösülést jelent. Szeretkezés lehet a simogatás, csókolgatás is. Nem csak puncija van egy nőnek, és a férfiaknak sem csak pénisze. Egyébként én fiú vagyok.
2012. máj. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3,


Ilyenről még nem is hallottál, igaz???

2012. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mi nászéjszakánk abból állt, hogy összebújva elaludtunk :)

Nagyon fáradtak voltunk az egész napi események után, és reggel hétkor (akkor ment el az utolsó vendég), nem az volt az első gondolatunk, hogy egymásnak essünk.

És tényleg bepótoltuk a nászúton ;)

2012. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aham köszi a válaszokat! :))
2012. máj. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!