Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentő sok fehér folyás...

Rettentő sok fehér folyás egyik napról a másikra. Fertőzés?

Figyelt kérdés

Azt észrevettem már többször hogy amikor a fogamzásgátlóm 8-10-dik szeméhez érek, megnő a fehérfolyásom mennyisége.


De ez most nálam drasztikusan megugrott, hirtelen úgy kifolyik mintha pisilnék. Aztán alább hagyja, és ez váltakozik egy napon belül. Nem érzek semmi égő, csípő érzést.... Lehet valamiféle fertőzést kaptam el?


Érzek némi kis fájdalmat a medencémnél de nem tudom hogy ez most a tegnapi tornától való izomláz, vagy van valami gond odabent....


A folyásom nem szagos, csak sűrű és sok. Kértem már időpontot nőgyógyászhoz, de lehet fölöslegesen mennék?


23/l



2012. máj. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem felesleges. Ennyire erős folyás nem normális. Okozhatja a fogamzásgátló. Jól tetted, hogy kértél időpontot.
2012. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj feleslegesen, minthogy bármi baj legyen! Normális orvos nem szól érte!
2012. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!