Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt mi? (bőv. Lent)

Ezt mi? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az egyik kisajkam nagyobb mint a másik de nem kicsit hanem eléggé. ez zavarja a fiúkat? és csak műtéttel lehet ezen segíteni?

2012. máj. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki zavarja-e őket. ha még fiatal vagy,talán változik..talán... de a műtétre akkor kerüljön sor ha nem bírsz vele együtt élni így vagy senki más,mert ezt kaptad a fentiektől nem biztos hogy átok ez :-) különlegesség :-) felfogás kérdése :-)
2012. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ugyanilyen a nunim:)Ha nem csípi be a bugyi vagy a tanga.Esetleg nem a combodon hordod már.Csak esztétikai elváltozás.Nyugodj meg tök normális.Nekem azt mondta a nőgyógyász,hogy ha már úgy érzem,hogy nagyon zavar, akkor egy plasztikai sebész meg tudja oldani.Azok a fiúk szoktak furán állni hozzá,akik még nem láttak ilyet.A párom is ilyen volt,most meg már le se cuppan róla:)Azzal viccelődik,hogy ne menjek nyílt vízbe fürdőbugyi nélkül,mert a halak is rákapnak:)Én szeretem.Szerintem tök érdekes.És ha hátulról néz,mikor pucsítok,még izgatja is:)
2012. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! hát a koromat inkább nem mondom meg mert azt mondanátok hogy ennyi idősen még hülyeség ezzel foglalkozni de láttam kb. ilyet egy dok. filmben és azt a csajt akiről a film szólt nagyon megviselte. csak aggódom de köszi hogy már az első ember normálisan válaszolt!
2012. máj. 18. 19:37
 4/8 A kérdező kommentje:
ja a másodiknak is köszi csak aközben írtam a kommentet miközben válaszoltál...
2012. máj. 18. 19:38
 5/8 A kérdező kommentje:
csak nem akarom hogy emiatt utáljanak vagy undorodjanak tőlem... de megnyugtat hogy másnak is ilyen és együtt tud vele élni!
2012. máj. 18. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:

14vagyok nagyon zavar engem hogy nekemis ilyen, ugyanakkorák de elégé kilógnak :(

Most elkaptam valamit nem tudom hogy és nődokihoz kell mennem elv.pasi a doki igen parázok tudom hogy orvos de zavaró hogy még magamsem tudom elfogadni és mutogassam magam. Remélem a fiúkat nem zavarja. Mostani barátommal egyszer szóba került nem tudom hogy ilyen "szétb.szott punci" gondolom ilyenre gondolt mint az enyém szóval félek...még sosem voltam pasival nemis leszek egy ideig még az tuti de akkoris olyan bunkók...

2012. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és engem nem zavarna! Nem punci alapján választok lányt. Ha egy lány tetszik, akkor a puncija is tetszik úgy ahogy van!
2012. máj. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen normálisak vagytok és igen lehet hogy lesznek bunkók de látom hogy vannak még normális pasik is:)
2012. máj. 20. 07:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!