Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ha a hüvelyem fáj...

Mit jelent ha a hüvelyem fáj mármint a szeméremajkak és ilyen fehér bőrdarabkák jönnek le róla?

Figyelt kérdés
17/L Bárányhimlős is vagyok,és fel vagyok fázva is.Most sumetrolimot szedek 2x2. Régebben egy gyógyszertől hüvelygombás lettem (zinnat) de ez nem hasonlít arra ez bőr mint ha le lenne horzsolva mi ez?
2012. máj. 20. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kéne menned.
2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el foglak keseríteni az a bárányhimlő ill miatta gyulladás, amint nem vagy fertőző már iránya nőgyógyász
2012. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vissza kell mennem rákszűrésre szóval elfogok menni.. :(
2012. máj. 20. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
nem fognak rákszűrést csinálni, amíg nem múlik el a gyulladásod és a bárányhimlőd
2012. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm !
2012. máj. 20. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Rákszűrésre miért kell menned? élsz már nemi életet?
2012. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen élek szexuális életet.Hát elmentem a nőgyógyászhoz kérdezte voltak e már ilyen vizsgálataim,mondom nem és ezért megcsinálta és majd vissza kell mennem kontrolra
2012. máj. 22. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!