Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok tenni ilyen esetben?...

Mit tudok tenni ilyen esetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlóról kellene egy receptet szereznem, mivel elfogyott. A probléma az, hogy jelenleg még sokáig nem tudok hazamenni az egyetem miatt, éppen ezért elmentem az egyetem nőgyógyászati rendelésére, de azt mondták, hogy mivel nincs érvényes méhnyakrák szűrésem nem írnak fel fogamzásgátlót, amíg meg nem vizsgálnak és meg nem érkezik az eredmény. Vizsgálatot viszont csak a saját orvosommal csináltatnék, akihez még legalább 3 hétig nem tudok elmenni. De még ha meg is csinálnám itt, sokat kellene várnom az eredményre. Szerintetek ha elmennék a klinikára, ott is u.e. mondanák? (Sajnos magánorvosra jelenleg nincs pénzem...)

2012. máj. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez totál baromság! Orvos ilyet mondott, vagy valamelyik okoska nővér?! Menj csak el a klinikára, fel fogják írni a gyogyit, esetleg levesznek egy rákszűrést, ha már több, mint egy éves.
2012. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emiatt ne utasíts el vizsgálatot, mert abbahagyni a fogigátlót sokkal rosszabb, mint kibírni egy kenetvételt. Max mondd azt, hogy már voltál szűrésen idén, úgysem tudják ellenőrizni.
2012. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az orvos mondta, de am én is meglepődtem rajta, mivel volt már olyan, hogy nem a nőgyógyászommal vagy háziorvosommal írattam fel a receptet, mégsem volt semmi probléma, de mivel ez régen történt, azt hittem azóta változott valami, h már nem tehetik meg valamiért. Na mind1, holnap megyek a klinikára.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 22. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem arról van szó, hogy nem fogok csináltatni rákszűrést, tudom, hogy fontos, csak jobb szeretném azzal az orvossal, akit már megszoktam! :)
2012. máj. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!