Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben? (több info lent)

Figyelt kérdés

Ha valaki annyira "beszűkül",hogy már nem igazán hallgat a józan észre, öngyilkos akar lenni; hogy téríthető észhez?

Ha pl én lennék ebben a helyzetben,mennyi esélyem lenne túlélni?


2011. dec. 19. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el kéne vinni pszichológushoz / áterhez először is
2011. dec. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy ha van olyan ember akit szeret, akkor neki kéne segítenie egy picit, többet vele lenni, beszélgetni vele stb
2011. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy ha nincs, akkor tényleg pszichológus, esetleg hívja fel lelkisegélyt vagy írjon hasonló fórumokra, talán úgy meglátja, hogy mennyi embernek van sok sok komoly problémája, és nincs egyedül, és nem szabad feladni
2011. dec. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a fórumokra pont nem azok járnak akiknek olyan hűde nagy a bajuk, hanem..... az meg hogy "lássa hogy másnak se jó" nem tesz semmit könnyebbé. ez nem egy olyan probléma ahit idegenek közt egy netes fórumon lehet és érdemes kezelni, hanem igenis pszichológussal.
2011. dec. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönet az eddigi válaszokért.

Az illető nem tudja senkivel megdumálni a problémáját,bizalmatlan(állítólag jó oka van rá),szóval "agyturkászról" hallani sem akar. :/

Valakinek vélemény, tanács?!

2011. dec. 24. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, sokszor az egyedüllét miatt van, sokat kell rá odafigyelni, törődni vele, nehogy egyedül érezze magát :)
2011. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha már az sem segít?
2011. dec. 25. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindig segít, sokat beszélgess vele, hogy mit szeretne csinálni, amit egyedül nem mer, keress neki egy hobbyt.
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom...Bár lelkileg én sem vagyok toppon,szóval néha nehéz meggyőzően életkedvről dumálni + pozitívnak lenni :/
2011. dec. 26. 00:10
 10/11 anonim válasza:
Egy jó pszichológus, pszichiáter sokat segíthet.
2011. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!