Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés mikor kimetszetté...

Milyen érzés mikor kimetszették az anyajegyedet? Fájt utána?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor elmúlt az érzéstelenítő, akkor fájt egy kicsit, 1-2 óráig, aztán utána jó volt minden :)
2012. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szuri fáj egy picit, bár nem mindenhol. utána aznap már nem nagyon éreztem semmit, és késöbb sem volt egetrengető.

Ami megviselt, hogy a heget viz nem érheti 2 hétig, de erre is van spec tapasz

2012. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aznap délután éreztem egy kicsit, de nem féjt, csak éreztem. Ennyi volt...
2012. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt hogy kell elképzelni ezt a műtétet? be kell feküdni napokig? Jó indulatú volt az anyajegy?

Nekem van egy a hátamon és fáj is. Szerintetek?

2012. máj. 23. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell befeküdni, ambuláns megcsinálja a dokihelyi érzéstelenítövel, azután beküldik szövettani vizsgálatra. Általában nem rosszindulatúak, de biztos ami biztos, meg kell vizgálni. Nekem épp 2 hete távolítottak el 2-öt a halántékomés a koponyám tályékáról. Fél óra alatt kész voltam, mehettem haza, de nekem délutánra nagyon kezdett féjni a fejem. szedtem 2 napig fájdalom csillapítót, utána már nem kellett használnom. Az OP után 8 napra varratszedés, és végre 10 nap után tusolás, hajmosás! Ki lehet bírni, ne parázz. Minden jót!:)
2012. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 hétig nem moshattál hajat? Akkor nem félek annyira tőle! Remélem, minden rendben lesz!
2012. máj. 23. 11:47
 7/10 A kérdező kommentje:
A Te anyajegyed mekkora volt és hogy nézett ki? Miért kellett leszedni?
2012. máj. 23. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsösorban azért nem moshattam hajat, mert a sebet varrat szedésig nem szabad víz érje, nemhogy sampon(mivel nekem olyan helyen volt)utána meg azért tolta ki at orvos pár napot, hogy a fejbör huszogatása mosás közben a seb megnyílására szolgálhat:( így ki kellett bítnom. Nekem már évek óta nöttek sz anyajegyeim, amit mindíg megnézettem a börgyógyásszal, azt mondta nincs velük(még) baj! Aztán amikor a fejbörömön (hajas rész) az anyajegy a tavaj 3xosára nött,eldöntöttem, nincs mire várni. Így el is távolítottuk, és ezután nem okoz fejfájást. A labor eredmények jok, semmi kóros elváltozás nincs a sejtekben, így most nyugodt vagyok. Te mikor mész, és miért döntöttél az Op. mellett?
2012. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek a bőrgyógyászhoz. A hasamon van egy 1cm-es, aminek a közepe sötétebb. A fejemen is van egy (haj alatt), és a hátamon is van egy, ami néha olyan érzés mintha szúrna. Nem tudom mit mond, de szerintem le kell szedetni.
2012. máj. 23. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 cm-es volt a fejem börén, és simán ment minden, neked is minden rendben lesz!Minden jót!:)
2012. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!