Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan hüvelygombám is,...

Lehet olyan hüvelygombám is, hogy nincs folyásom, csak csipedő, enyhe viszkető érzés? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál aki mondta hogy ez nem az mivel nem lát gyulladást és a ph-ám is jó. Már egyszer voltam ilyennel akkor vett törletet is és nega lett. Viszont irt gombaellenes tabit, és már nem érzem. Akkor most mégis az lehetett? De akkor miért nem erősödtek fel a tünetek 1 hét alatt? Gyakran van és olyankor pár nap és totál előjönnek a tipikus tünetek.
2012. ápr. 22. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Már agyamra megy hogy nem tudom hogy mikor van gombám és mikor nem. Valamilyen szinten mindig érzek valamit.
2012. ápr. 22. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy vmi irritálja (műszálas bugyi, nem jól szellőző fehérnemű, nadrág, intim mosakodó stb) vagy a jó ph-d ellenére mégis felborult a hüvelyflóra egyensúlya. használj visszaállító kúpot.
2012. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Siman lehet gomba ilyen tunetekkel is folyas nelkul, nekem is igy volt. Kaptam ra huvelytablettat, es- nem akarom elkiabalni- rendbejott.
2012. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!