Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nemi fertőzés? Orvoshoz...

Ez nemi fertőzés? Orvoshoz forduljak vele? Leírás lent.

Figyelt kérdés
Pár napja strandon voltam, habár éppen megvolt. Másnap nem tudtam fürödni, mert elment a víz. Utána vibrátorral kényeztettem magam, ekkor elkezdett nagyon viszketni a hüvelybemenetem, de smemi pötty nincs körülötte, csak egyedül a vaginanyílásom piros. Vajon ez miylen fertőzés? Márha az.Vagy csak kidörzsöltem?
2009. jún. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombás fertőzés, de ezt jobb lenne orvossal megállapíttatni.
2009. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet bőrirritáció is.

Szerintem próbáld ki a Canesten kenőcsöt.Ha pár nap múlva nemjavul akkor viszont nőgyógyi.:S

2009. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet úgy magadhoz nyúlni hogy nem fürödtél és koszos vagy? Főleg ilyen melegben 1nap után azért már nem éppen üde... Ilyenkor azért legalább vehetnél intim törlőkendőt, hogy azzal frissítsd fel magad, főleg ha megvan.
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.-nak: használtma intim törlőkendőt, és mielőtt magamhoz nyúltam, megjött a víz is, szóval előtte fürdötem :D
2009. jún. 28. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem fertőzés... Pinarák.
2009. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt a részt kihagytad a leírásból
2009. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!