Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény csomó keletkezett a...

Kemény csomó keletkezett a mellemben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

alig 3 hete növekedett egy nagy duzzanat a balmellemben, s a jobban ugyan sokkal kisebb.

nyomásra, érzékeny, enyhén kissé lehúzó érzés is párosul mellé.

gondolkodtam azon, hogy évek óta használok dezodorokat, és stifteket nem-e esetleg valami rák vagy ciszta lenne.

kb ahogy kitapintottam 7 cm hosszú 4-5 cm széles.

próbáltam átfogni és olyan mintha az egyik bordacsontomra lenne letapadva.

azonban egy hónapja vettem be escapellét és lehet ez is közrejátszott....

szeretnék elmenni a körzeti orvosomhoz holnap, és ugyálni elé aki komolyan megszeretné vizsgáltatni magát, ugyan is itt kisváros kis barom és durva orvosokkal.



2012. máj. 23. 16:11
 1/7 A kérdező kommentje:
18/L
2012. máj. 23. 16:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem menj orvoshoz! Remélem semmi bajod nem lesz, sem most, sem soha az életben! Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj, ne a háziorvoshoz.
2012. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
iszom a szavaitokat. gyüjtöm az erőt! köszönöm!
2012. máj. 23. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:

a háziorvos az nyilegyenest eltud küldeni mammográfiára vagy melkasi ulrahangra. az orosz n.gyógyászt szeretném el kerülni mivel amilyen ronda olyan is a modora. mikor petefészek cisztám megrepedt feküdtem egy másik városi kórházban hazajöttem, és kiröhögött h kitaláltam -e.

ezek szerint egy hétig hazudgáltam szerinte egy másik kórházban holott lelet is készült róla. meg egy szép kis fényképecske ami éppen 5x5 cm nagysággal kacsintott a fényképezőgéppe!!

2012. máj. 23. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértetted a dokit, ha jól értem, akkor orosz?

Négyógyászhoz kellene az ilyen jellegű gondokkal menned, házi orvos is oda fog küldeni.

Azért nyugodj meg, mert ha mindkét melledben nagyjából egyidőben nő valami, akkor az valamiféle mirigy gyulladás lehet, semmiképpen nem rosszindalatú valami...

2012. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a melltartóméreted? Ilyesmivel rohantam én is dokihoz aki jót mosolygott rajtam és közölte hogy azok a tejmirigyeim.
2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!