Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok a jobb...

20 éves srác vagyok a jobb vállamon elől egy csomó keletkezett észleltem amikor kisebb volt de nem adtam neki jelentőséget de már borsó nagyságú és kemény és gyengébb pirosas szine van, :\ mi lehet ez a csomó közvetlen a bőr alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:33
 1/5 tetris ***** válasza:
Lehet, hogy egy giga-mega pattanás van ott kialakulóban. Fáj, hogyha megnyomod?
2012. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már egy éve volt ott egy pici csomó én is azt hittem pattanás lesz de azóta csak növekedett borsó méretűre
2012. jan. 10. 17:36
 3/5 anonim válasza:
oltottak azon a karodon?mert akkor előfordulhat, anyumnak is a helyén egy kis gumó van.
2012. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ha jól emlékeszek ebbe a vállamba kaptam az védőoltásokat de az az oltás helyétől kb 15-18 cm-re található
2012. jan. 10. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha valami egészségügyi dolog izgatja a fantáziádat, akkor annyit mindenesetre érdemes tenni, hogy megmutatod a háziorvosnak. Ő legfeljebb azt fogja mondani, hogy ha megváltozik, akkor menjél vissza, vagy mindjárt elküld bőrgyógyászhoz. Nem szabad engedni, hogy egy ilyen kis dolognak tűnő elváltozás berágjon neked.

2012. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!